2733
2734
عنوان

ژل دنافورت دندان درد در بارداری

693 بازدید | 7 پست

کسی تو بارداری از این ژل استفاده کرده

من همونم که امضام این بود که تا اربعین مامان میشم الان مامان شدم خدایا شکرت این حس قشنگ رو شامل همه منتظرا کن .96/8/11

سلام عزیزم . من استفاده نکردم . ولی دندونم با وجود اینکه کاملا سلامت بود به پوسیدگی افتاد . اول یکی بود به خاطر اینکه باردار بودم و نتونستم برم دکترشده چهار تا . چون دکتر گفت از تجربه می تونیم بگیم عصب کشی می خواد یا نه . عکس برای جنین ضرر داره

انشالا یهویی یه چیزی بشه . همونی که دلت می خواد بشه

الان سه هفته مونده به زایمانم فقط منتظرم زودتر فارغ شم برم دندون پزشگی . از ترس جنین نرفتم ولی به جاش به دندون خودم کلی آسیب دید.

انشالا یهویی یه چیزی بشه . همونی که دلت می خواد بشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان سه هفته مونده به زایمانم فقط منتظرم زودتر فارغ شم برم دندون پزشگی . از ترس جنین نرفتم ولی به جا ...

وای منم دیشب رفتم دندون پزشکی گفتن به عصب رسیده نمیخوام برم برا معالجه به خاطر نی نی از طرفی هم درد داره فعلا پانسمان کرد اومدیم 

من همونم که امضام این بود که تا اربعین مامان میشم الان مامان شدم خدایا شکرت این حس قشنگ رو شامل همه منتظرا کن .96/8/11
2728
خانومی برای من دعا کن زودتر زایمان کنم برم دندون پزشگی . خیلی از نظر روحی خرابم . همش به فکر دندونام ...

انشالله عزیزم به سلامتی فارغ شی محتاج دعا .توهم منو دعا کن کمتر شه دردشون تحمل کنم تا زایمان

2740