2737
2739

واقعا متاسفم...

خجالت داره که به کسی که از همه بیشتر به بچه تون نزدیکه اینطوری رفتارمیکنید

ملیونها خرج ناخن و ابرو و لباسو خوراکی میکنیم «پول خودتونه اتفاقا کارخوبیه که به خودتون میرسید»ولی خیلی زشته  واسه یه کادو ...

بعضی ها چه حرفا که شایسته نیست میزنن 

لطفادرتاپیکای فان تگم کنید♥️🌱✌️

دقیقا 

کلثوم اکبری هستومه ساکن ساری . مه جنون دست دادومه مه دست نیه . سیزده تا بیه چهارده تا بیه پونزده تا بین ندونمبه. ندونمبه یه ماه کشیه بیست روز کشیه دو ماه کشیه یکسال کشیه ندونمبه.قرص دادومههه قرص قننند ....با حوله ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

این آدم ها لیاقت باسواد شدن رو ندارن حتی لیاقت ندارن پزشک داشته باشن تو این مملکت باید با عرق بنفشه و شاش شتر بشینن خودشون رو درمان کنن بعدشم  بی سواد از دنیا برن ‌ .

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
دوست ندارن کادو بدن زور مگه 

نه گلم زوری نیست اما بزرگ کردن این مسئله شان معلم رو پایین میاره 

وگرنه من خودم جزء کسانی هستم که همیشه به نماینده ها اعلام کردم هیچ پولی جمع آوری نشه

2740
این آدم ها لیاقت باسواد شدن رو ندارن حتی لیاقت ندارن پزشک داشته باشن تو این مملکت باید با عرق بنفشه ...

والا بخدا من پارسال کلا دو نفر کادو دادن اصلا هم برام مهم نبود 

ولی زورم میاد انقدر ندید ندید میکنن 

مگه ما محتاجیم مگه ما گفتیم 

مخصوصا اون قسمت حرفاشون که میگن معلما انتظار دارن اشتباهه.

اتفاقا معلم نمیدونه هدیه ای که با بی میلی بهش دادن کجای دلش بذاره. خواهرم معلمه چنتا سکه داره رو دستش مونده میگه به دلم نیس. آخرش میدونم خیرات میکنه

این موضوع رو زیادی بزرگش کردیم  یه کادوعه دیگ یکی داره پولشو میده یکی نه نمیده  زندگی ر ...

عزیزم 

داره به معلما توهین میشه میدونم ارزش نداره ندن دیگه چرا با معلما مثل گدا رفتار میکنن

2706