2733
2734
عنوان

خاطرات زایمان

841 بازدید | 22 پست

بچه هاا بیاین از خاطرات زایمانتون بگین مفصل چه سزارین چه طبیعی.. و از احساس اون روزتون

زن باید مغرور و خودخواه و بی درک و فهم باشه تا مرد زندگیش عاشقش باشه..😏

من دوشنبه ۹۶/۹/۶ رفتم بیمارستان ساعت یک ظهر بردنم برای اینکه آمادم کنن برای اتاق عمل اولش از بس رگ دستمو پیدا نمیکردن خیلی اذیت شدم برای سرم زدن بعد با گریه رفتم توی اتاق عکل چون بی حسی بود از بس دکترا و پرستارا باهام حرف زدن یادم رفت گریه ام بعد صدا گریه دخترمو شنیدم یه لبخندیم زدم‌چون بی حس بودم داشتن بخیه میزدن زیاد سرحال نبودم تا اینکه بردنم ریکاوری زیاد روز زایمانمو دوست ندارم اما چون الان دخترمو دارم دیگه یادش نمیوفتم که سخت بود  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من قبل از زایمان هم اتاقی ام را آوردن البته بعد سزارین  انقدر جیغ و ناله میکرد که ترسیدم.از طرفی هی شوهرم زنگ میزد صدای اونو میشنید اونم میترسید.اما زایمان من سزارین بود خیلی عالی بود فقط قسمت سوند خیلی بد بود.

2728
2740

من زایمان طبیعی کردم خیلی زایمان سختی داشتم امااگه بازم بخوام بین سزارین وطبیعی یکیوانتخاب کنم طبیعیوانتخاب میکنم وقتی دخترم اومدراحت شدم 

دوست دارم منوصداکنی ........واسه حاجتم دعاکنی ......ازتوزائرت سواکنی باخدام کنی .....یاجوادالائمه 

من اول رفتم برا زایمان طبیعی ولی بعد از پنج تا امپول ک زدن دردم شروع نشد دکتر عصر اومد گفت فردا صبح سزارین میشی ساعت هشت صبح رفتم اتاق عمل بیست دیقه بعد دخترم اومد دنیا اول ک صداش پیچید تو اتاق عمل بهترین حسی بود ک تا حالا تجربه کردم بعد ک بچه رو بردن من اخرای عمل دردم شروع شد ک سریع بردنم ریکاوری اونجا به حدی درد داشتم ک از صدای جیغم شوهرم میخواست درو باز کنه بیا تو بعدش ک رفتم تو بخش سریع برام مسکن و شیاف زدن ک بهتر شدم 

آرامش .. تمام آنچیزیست که بدنبالش هستیم.. پس باهم مهربان باشیم..💞

سلام . من سزارینی بودم وبا اینکه خودم شدید علاقه داشتم طبیعی باشه و کلاسهای زایمان فیزیولوژیک هم گروندم ولی نشد .سرش بالا بود و نچرخید.سزارین خیلی بدهههه.درد طبیعی رو ترجیح میدم من

سلام گلم خوبی؟چه خبرا؟زایمان کردی؟یهو یادت افتادم سرچ کردم دیدم تاپیک نزدی هنوز اگه پستم رو دادی بگو ...

سلام عزیزم خوبی آره زایمان کردم وای مگه بچه میزاره بیام نی نی سایت  تو خوبی عشق جون؟؟😍😍😍😀😀

زن باید مغرور و خودخواه و بی درک و فهم باشه تا مرد زندگیش عاشقش باشه..😏
2706