2733
2739
عنوان

دلم خیلی گرفته خیلی.....

121 بازدید | 5 پست

بااینکه باجاریم حرفی نزدم پشت سرم حرف درست کرده ودروغ گفته وحالا پدرشوهرم بامن بد کرده چیکارکنم توخونه ام نشستم نه زنگ میزنم نه میرم خونشون به دیدنشون سرگرم بچه هامم کاربه کارکسی ندارم همش شوهرم میاد میگه تو امروز باکی حرف زدی که بابام این حرفوزده میام گوشی خونه  وگوشیمونشون میدم میگم نگاه کن ببین بروپرینت گوشی خونه وگوشی همراه روبگیر ببین باکی حرف زدم یه بار پرینت گرفت دید فقط بامادرم زنگ زدم درروزیکبار خسته شدم دیگه بریدم باید یکبار جلوش وایسم تا حساب گاربیاددستش بااینکه خودش فرزندش پسره ولی ازوقتیسرم دنیا اومده بدمیکنه باهام همه ی خانواده شوهرم تغییر کردن بامن.واقعا بریدم ازدیشب اینقدر گریه کردم که نگو.

💘عشق من پسرمه💋💋💋

به نظرم بشین با خانواده ی همسرت منطقی حرف بزن... وقتی کاری نکردی دلیلی نداره باهات اینطوری رفتار کنن... با شوهرت برو همه ی حرفاتو بزن... اونام حرفای خودشونو میزنن... این وسط مشخص میشه حق با کیه... همسرتم قانع میشه... اگه بازم این مشکل پیش اومد همسرت دیگه میدونه حق با کیه... بهشون بگو از این به بعد چیزی شنیدین حتما به خودم بگیم تا بتونم راجبش توضیح بدم... بهترین کار همینه عزیزم 

میخوام عاشق بشم اما.... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهتره منبعد سعي كني با جاريت خيلي قاطي نشي ممكنه شما قبلا يه حرفي زدي و بعد ايشون اون جوري كه دلش خواسته تفسير كرده با اين آدما بايد با احتياط رفتار كني و هيچ اظهارنظري پيشش نكني

2731

باخانواده همسرم صحبت کردم میشناسن منو ولی جاریم درکل خیلی سیاست داره میتونه هرکاری روبکنه خیلی راحت تغییر میده خانواده همسرمو یه جوری که کلا دگرگون میشن.

💘عشق من پسرمه💋💋💋