2733
2734
عنوان

مورفولوژی پایین(ازمایش اسپرم)

| مشاهده متن کامل بحث + 28469 بازدید | 126 پست
دکتر چی میگه؟چند ماهه اقدامی؟شکل نرمالش چنده؟

دکتر گفت همه چیز طبیعیه, من هنوز اقدام نکردم, شوهرم واریکوسل داشت اونو درمان میکردیم, این ماه دیگه میخایم اقدام کنیم

خدایا امیدم فقط تویی...
من الان بچه سومم حامله م دو تا اولی در اولین اقدام باردار شدم ولی واسه سومی چند ماه طول کشید وقتی ...

دقیقا منم بعد از دو بار ای یو ای ناموفق و کلی دکتر وقتی برای بار سوم به شوهرم گفتم برم ای یو ای و گفت اصن دیگه دکتر نمیخوام بری در کمال ناباوری باردار شدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دقیقا منم بعد از دو بار ای یو ای ناموفق و کلی دکتر وقتی برای بار سوم به شوهرم گفتم برم ای یو ای و گف ...

کاش واسه منم از این معجزه ها میشد

جز توکل بر خدا سرمایه ای در کار نیست/هر که را باشد توکل کار او دشوار نیست
دکتر گفت همه چیز طبیعیه, من هنوز اقدام نکردم, شوهرم واریکوسل داشت اونو درمان میکردیم, این ماه دیگه م ...

پس نگران نباش ایشالا همون دفعه اول نتیجه میگیری

2731
کاش واسه منم از این معجزه ها میشد

میشه عزیزم یه دستوری بهت میدم هم خود من هم خیلیا نتیجه دیدن

از گز فروشی ها یا عطاری ها گز انگبین اصل اصل بگیر البته یه کم گرونه روز اول پریودت با شوهرت یک روز درمیون صبح ناشتا تو اب جوش حل کن بخور تا اخرین روز اقدامت انشالللله که نتیجشو میبینی البته تو اون ماه خورد و خوراکت خوب باشه اگه نتیجه گرفتی منم دعا کن

دقیقا منم بعد از دو بار ای یو ای ناموفق و کلی دکتر وقتی برای بار سوم به شوهرم گفتم برم ای یو ای و گف ...

خداروشکر که طبیعی باردار شدی, مشکلتون چی بود که أ یو آی کردین,

Iuiاگر یه بار نگیره برای بار دوم دوباره باید همه هزینه ها از اول انجام بدی?

خدایا امیدم فقط تویی...
پس نگران نباش ایشالا همون دفعه اول نتیجه میگیری

ان شاءالله, تو هم نگران نباش تا خدا نخاد نمیشه, ببین تو تاپیک کیانا, مریناز, بانو همه آز همرانشون عالی بوده اما هر کدوم چندین ماهه منتظرن

فقط موروفولوژی مشکل داره یا ترک هم پایینه?

خدایا امیدم فقط تویی...
خداروشکر که طبیعی باردار شدی, مشکلتون چی بود که أ یو آی کردین, Iuiاگر یه بار نگیره برای بار دوم دوب ...

شوهرم یه مشکلی داشت که اسپرم بدشکل داشت که اسپرمای سالمش رو از بین میبرد بله دیگه تمام هزینه ها از اول همون میشه دوباره راهکاری که بالا نوشتم رو حتما انجام بدید

من مورفولوژی همسرم 2 درصدبودتعداد البته خیلی خیلی بالا بود 2ماه بعدآزمایش باردار شدم طبیعی 

البته تغذیه و دارو هم مصرف می کردن 

خوش اومدی آروم جونم ........خدایاشکرت که زمستونمو بهاری کردی 
میشه عزیزم یه دستوری بهت میدم هم خود من هم خیلیا نتیجه دیدن از گز فروشی ها یا عطاری ها گز انگبین اص ...

باشه میگم بگیره .ایشالا نتیجه بده .شما هم به هر چی میخای برسی

من مورفولوژی همسرم 2 درصدبودتعداد البته خیلی خیلی بالا بود 2ماه بعدآزمایش باردار شدم طبیعی  ال ...

تعدادش واه شوهر منم از نرمالش بالاتره.ایشالا واسه منم بشه.مثلا چه چیزایی میخورد؟

ان شاءالله, تو هم نگران نباش تا خدا نخاد نمیشه, ببین تو تاپیک کیانا, مریناز, بانو همه آز همرانشون عا ...

ترک چیه؟تعدادش از نرمالش بالاتره.حرکتشم در حد نرماله 

کپسول فرتیل اید من به همراه موتیلیتی بوست برای تحرک و شکل اسپرم میگن تاثیر داره من چون موروفولوژی خ ...

فردا ببرم دکتر ببینم چی میگه.واقعا خدا باید بخاد همه اونایی که بچه دارشدن یه دونه اسپرم خودشو به تخمک رسونده واسه ما هم که بلاخره یه سالم پیدا میشه