2737
2734
عنوان

مورفولوژی پایین(ازمایش اسپرم)

28168 بازدید | 126 پست

سلام خانوما.مورفولوژی شوهرم 3 درصده.رنج نرمال ازمایشگاه ابالای 4 درصده.این یه درصده خیلی مهمه؟هر کسی تجربه ای داره خواهشا کمک کنه.امکان بارداری هست یا نه؟

جز توکل بر خدا سرمایه ای در کار نیست/هر که را باشد توکل کار او دشوار نیست

ببخشید، مورفولوژی یعنی چی؟

منم نمیدونم

دو تا پسر داشتم گفتم یک دختر هم داشته باشم. اما علیرغم تلاشها و هزینه های فراوان سومی هم پسر شد. سه تا گل پسر دارم شکر خدا. عاشقشونم عاشققققق. ولی هنوزم دلم دختر میخاد. دل شوهرم هم دختر میخاد. بخاطر مشکلی که دارم، دیگه نمیتونم بچه دار بشم. رفتم بهزیستی رفتم کمیته امداد شاید بتونم دختر یتیمی پیدا کنم و مادرش بشم ولی قسمتم نشد. کارم شده گریه و دعا. ترو خدا هرجای ایران اگر دختر بچه یتیمی میشناسین که میتونه دخترم بشه بهم معرفی کنید. بخاطرش هرکاری میکنم. 

من الان بچه سومم حامله م

دو تا اولی در اولین اقدام باردار شدم

ولی واسه سومی چند ماه طول کشید

وقتی ازمایش هامون دادیم، شوهرم تعداد اسپرماش نصف حالت طبیعی بود

منم هر ماه فقط یک فولیکول داشتم

دکتر گفت شما طبیعی بچه دار نمیشید و باید آی وی اف کنید

رفتیم داروهای آی وی اف هم گرفتیم، اون هم با چه مبلغییییی، اما همون ماه طبیعی حامله شدم

دو تا پسر داشتم گفتم یک دختر هم داشته باشم. اما علیرغم تلاشها و هزینه های فراوان سومی هم پسر شد. سه تا گل پسر دارم شکر خدا. عاشقشونم عاشققققق. ولی هنوزم دلم دختر میخاد. دل شوهرم هم دختر میخاد. بخاطر مشکلی که دارم، دیگه نمیتونم بچه دار بشم. رفتم بهزیستی رفتم کمیته امداد شاید بتونم دختر یتیمی پیدا کنم و مادرش بشم ولی قسمتم نشد. کارم شده گریه و دعا. ترو خدا هرجای ایران اگر دختر بچه یتیمی میشناسین که میتونه دخترم بشه بهم معرفی کنید. بخاطرش هرکاری میکنم. 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ببخشید، مورفولوژی یعنی چی؟ منم نمیدونم

یعنی شکل اسپرم درست نیست.واسه بارداری شکل اسپرمم مهمه

2728
من الان بچه سومم حامله م دو تا اولی در اولین اقدام باردار شدم ولی واسه سومی چند ماه طول کشید وقتی ...

خدا رو شکر.منم هر ماه یه فولیکول بالغ دارم.شوهرم تعداد اسپرمش از نرمال بالاتر بود ولی مورفولوژی پایین تر از نرماله

خدا رو شکر.منم هر ماه یه فولیکول بالغ دارم.شوهرم تعداد اسپرمش از نرمال بالاتر بود ولی مورفولوژی پایی ...

میوه به معجزه میکنه در مورد شکل اسپرم الانم فصلش هست روزی ی دونه ناشتا با هم بخورین بچه رو تز هر نقص ژنتیکی حفظ میکنه مانع سقط میشه و اسپرم ها رو سالم نگه میداره

هر روز واسه مادرای منتظر دعا میکنم. مثل نمازی که نمیذارم قضا بشه. خدایا دامن همه منتظرا رو سبز کن. خدایا فقط از خودت میخوام نه هیچ کس دیگه
میوه به معجزه میکنه در مورد شکل اسپرم الانم فصلش هست روزی ی دونه ناشتا با هم بخورین بچه رو تز هر نقص ...

به خام عزیزم؟

به خام عزیزم؟

بله خانوم گل تازه و زرد و بودار باشه حتما قبلش هم بو کنید

هر روز واسه مادرای منتظر دعا میکنم. مثل نمازی که نمیذارم قضا بشه. خدایا دامن همه منتظرا رو سبز کن. خدایا فقط از خودت میخوام نه هیچ کس دیگه
2738
میشه خودمون آب به بگیریم و بخوره, یا فقط میوه تاثیر داره?

شوهر شما هم همین مشکل داره؟

شوهر شما هم همین مشکل داره؟

شوهر من الان که هنوز در حد نرمال و بالاتر هست اما هر بار که آزمایش میده, تعداد و تحرک بهتر میشه و شکل نرمال پایین میاد و نمیدونم دلیلش چیه 

خدایا امیدم فقط تویی...
میشه خودمون آب به بگیریم و بخوره, یا فقط میوه تاثیر داره?

میوه اش عزیزم

شوهر من الان که هنوز در حد نرمال و بالاتر هست اما هر بار که آزمایش میده, تعداد و تحرک بهتر میشه و شک ...

دکتر چی میگه؟چند ماهه اقدامی؟شکل نرمالش چنده؟

2706