2737
2734
عنوان

وزن جنین تو هفته ۲۹

74483 بازدید | 28 پست

سلام دوستان وزن جنینتون تو هفته بیست و هشت بیست و نه چقدر بوده؟؟؟

پسر من یک کیلو و دویست بود تو هفته بیست و نه طبیعیه ایا؟؟؟؟

اندازه دور سرش هفته بیست نه بود اما دور شکمش اواخر هفته بیست وهفت و پاهاش هفته بیست و هشت این مشکلی نداره؟؟؟

بعد یه سوال دیگه الان یه هفته هست تکونای بچم خیلی کم و اروم شده این خطرناک نیست؟؟!؟

من هفته سی دورفتم وزنش 1900زده بودبقیشم خوب بود.یعنی چرا همه چیزه بچت به هفته بیست ونه نمیخوره یعنی دکترچیزی گفت

خدایامرسی بابته شوهره خوبه ودخترعزیزم خیلی دوستت دارم ...برای زندگی بهترم میشه بی زحمت صلوات بفرستین ممنون دوستان خوبم  

من اخر  سی هفته بچم 1629بود که صد گرم اضافه داشت شما صد گرم کمه بچه نگران نباش پروتین بخور مثل مرغ و ماهی 

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

نه نگران نباش واسه منم هفته هاش اختلاف داشت سونوگراف بر اساس جدولی که داره میگه ولی ممکنه یکی ژنتیکی تپل یا لاغرتر باشه یا دور سرش بزرگتر باشه اینارو دکترم گفت گفت اصلا چسز مهمی نیست ،حرکت بچه منم از هفته ۲۹ تا ۳۱یهو کمتر شد بعد بهتر شد نمیدونم چرا ولی اگه هر ساعت ۳تا حرکت داره خوبه

2738
من هفته ۲۷ رفتم وزن بچه ۱۳۰۰ بود بهم گفت یسری چیزاش به هفته ۲۷ میخوره ولی دور سر و وزنش به ۳۰هفته ول ...

خدا حفظش کنه...من نمیدونم دیگه چیکار کنم وزن بگیره اصلا شکمم در نمیارم😞همه چی میخورم خودم سیزده کیلو وزن اضافه کردم اما بچه زیاد نمیشه اونقدا😖😖

من اخر  سی هفته بچم 1629بود که صد گرم اضافه داشت شما صد گرم کمه بچه نگران نباش پروتین بخور مثل ...

میخورم همه چی خودم سیزده کیلو چاق شدم😓😓نمیدونم آرا اون وزن نمیگیره زیاد

میخورم همه چی خودم سیزده کیلو چاق شدم😓😓نمیدونم آرا اون وزن نمیگیره زیاد

چون ماه آخر وزن میگیره

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
خدا حفظش کنه...من نمیدونم دیگه چیکار کنم وزن بگیره اصلا شکمم در نمیارم😞همه چی میخورم خودم سیزده کیل ...

اصلا نگران نباش وزن میگیره من هنوزم جایی میرم اولش متوجه بارداریم نمیشن منم کلا ۱۲کیلو اضافه کردم تا الان ، هنوز وقت داری نگران نباش ماه آخر تازه وزن میگیره و شکمت یکم مشخص میشه ، من همین که وارد ماه نهم شدم یهو شکمم یذره اومد جلو و ترک خورد امیدوارمدمثل من ترک نخوری

من ۲۷ هفته و ۵ روز رفتم سونو وزن دخملم۱۰۵۹ بود دکترم گفت خوبه تا دنیا بیاد ۳۵۰۰ بالا میشه.

خیلی تحقیق کردم در مورد وزن گیری جنین که باید چه چیزایی بخوری براتون مینویسم امیدوارم به دردتون بخوره

آبمیوه انگور سیاه یا دلستر انگور سیاه

گوشت گوسفند مرغ ماهی به صورت کبابی

قرص امگا ۳(خارجی باشه چون ایرانیش جیوه داره برا جنین بده)

بستنی

چهار مغز و بادام هندی خام روزی ۱۰ تا دونه

شیر_موز_اناناس(کمپوتش استفاده بشه بهتره)

خرما_ماست_کله پاچه_تخم مرغ_تخم بلدرچین

البته قرص امگا۳ که گفتم اگه میخواین مصرف کنین دقت کنین که حتما یه ماه قبل از زایمان دیگه نخورید چون خون رو رقیق میکنه و باعث میشه خون بند نیاد.

2706