2733
2734
عنوان

وزن جنین تو هفته ۲۹

| مشاهده متن کامل بحث + 74542 بازدید | 28 پست
خدا حفظش کنه...من نمیدونم دیگه چیکار کنم وزن بگیره اصلا شکمم در نمیارم😞همه چی میخورم خودم سیزده کیل ...

سلام شما بچتون تپل بدنیا اومد یا لاغر

الان چطوره

چون منم مثل شما هفت ماهگیم داره تموم میشه چهارده کیلو اضافه کردم ولی وزن بچم کمه تو هفته ۲۷ ۹۰۰ گرم بود الانم چندوقت گذشته ولی شکمم و حرکاتاش فرقی نکرده احتمالا رشدش کمه هنوز حالا ۳۲ هفته فک کنم برم سونو ببنم وزنشو خداکنه زیاد شده باشه نگرانم میشه جواب بدین 

من ت هفته ۲۸ وزن دخترم 1600بود که دکتر گفت به هفته ۳1میخوره،ماشالله خوب رشد میکنه دخملم،

سلام پیامتون برا سال ۹۶ هست . دخترتون با چه وزنی بدنیا اومد ؟الان خداروشکر سالمه؟؟!

‌‌‌یه روزنامه نگار هستم با افتخار☝

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

سلام پیامتون برا سال ۹۶ هست . دخترتون با چه وزنی بدنیا اومد ؟الان خداروشکر سالمه؟؟!

سلام عزیزم،دخترم تو ۳۶ هفته و ۶ روز کیسه آبمو پاره کرد و با وزن ۳۹۲۰ بدنیا اومد،آره خداروشکر سالمه، تا یکسال و نیمگی بچه تپلی بود اما بعدش قد کشید و لاغر شد

سلام عزیزم،دخترم تو ۳۶ هفته و ۶ روز کیسه آبمو پاره کرد و با وزن ۳۹۲۰ بدنیا اومد،آره خداروشکر سالمه، ...

خب الهی شکر . خدا نگهدارش باشه❤دستگاه نرفت دیگه؟مایع آمنیوتیک تون هم زیاد بوده حتما؟!

‌‌‌یه روزنامه نگار هستم با افتخار☝
2731
خب الهی شکر . خدا نگهدارش باشه❤دستگاه نرفت دیگه؟مایع آمنیوتیک تون هم زیاد بوده حتما؟!

نه دستگاه نرفت،والا تا ۴روز قبل زایمان که سونوم نرمال بود، ولی تو سونوی ۴روز قبل وزن رو گفت ۳۲۰۰،اما وقتی بدنیا اومد ۳۹۲۰ بود

بچه ها میشه منو راهنمایی کنید اخرای 7ماهگیم 2یا 3 کیلو بیشتر اضافه نکردم خودم امروز دکتر رفتم گفت احتمالا وزن بچه کم باشه باید چیکار کنم چی بخورم؟؟سونو نوشته ولی نرفتم هنو

سلام عزیزم،دخترم تو ۳۶ هفته و ۶ روز کیسه آبمو پاره کرد و با وزن ۳۹۲۰ بدنیا اومد،آره خداروشکر سالمه، ...

عزیزم شما استراحت مطلق بودی ؟؟منم استراحت مطلقم بچم هفته ی ۲۹ وزنش۱۴۰۰گ‌دکتر گفت خیلی زیاده 

عزیزم شما استراحت مطلق بودی ؟؟منم استراحت مطلقم بچم هفته ی ۲۹ وزنش۱۴۰۰گ‌دکتر گفت خیلی زیاده 

سلام عزیزم.ببخشید منم۲۹هفته وزن بچه۱۴۰۰بود دکترم گفت۱کوچولو کمه.میخواستم بدونم کوچولو شما وقت تولد چقد شد وزنش؟

💞فان مع العسر یسری💞             صبورانه در انتظار زمان بمان! هرچیزدر زمان خودش رخ می دهد باغبان حتی اگر باغش را غرق اب هم کند درختان خارج از فصل خود میوه نمیدهند .۱۴۰۱/۰۵/۱۸ درست زمانیکه انتظارشو نداری معجزه اتفاق میفته.خوش اومدی معجزه زندگیم

عه منم 28و3روز بودم که تو سونو 1300بود سونوگراف هم گفت خوبه وزنش 300گرم از وزن میانگین بیشتره درحالی توی پستا میبینم میگن 1300کم یا معمولیه تو هفته 29😐

سلام عزیزم.ببخشید منم۲۹هفته وزن بچه۱۴۰۰بود دکترم گفت۱کوچولو کمه.میخواستم بدونم کوچولو شما وقت تولد چ ...

سلام عزیزم شما زایمان کردید وزن بچه تون چقدر بود؟ من ۲۹ هفته و ۵ روز رفتم سونو وزنش ۱۵۰۰ بود

سلام عزیزم شما زایمان کردید وزن بچه تون چقدر بود؟ من ۲۹ هفته و ۵ روز رفتم سونو وزنش ۱۵۰۰ بود

سلام عزیزم.بله۳۱۰۰بود۳۹هفته.البته۲روز قبل زایمان سونو زده بود۲۷۲۰🙄ب سونو نمیشه اعتماد کرد بنظرم

💞فان مع العسر یسری💞             صبورانه در انتظار زمان بمان! هرچیزدر زمان خودش رخ می دهد باغبان حتی اگر باغش را غرق اب هم کند درختان خارج از فصل خود میوه نمیدهند .۱۴۰۱/۰۵/۱۸ درست زمانیکه انتظارشو نداری معجزه اتفاق میفته.خوش اومدی معجزه زندگیم