2737
2734
عنوان

دیگه خسته شدم ازدست پسرم

631 بازدید | 35 پست

پسرم سه ماهه شد ولی هنوزنفهمیدم چراقبل خواب اینقدر گریه میکنه چرامحکم به سرش میزنه موهاشومیکشه برای خواب شبش دیفن هیدرامین میدم تامیخوابه وگرنه شبانه روز خواب نداره بردم دکتر یکی گفت سیرنمیشه شیرخشک بده یکی دیگه گفت نفخش بالاست یکی گفت همه چیزش طبیعیه برای دل دردش کولیک از .کولیک کز.دایمتین.گری میکسچر دادم برای خوابش بی بی سد.بی بی اسلیپ .اهورا اسلیپ دیگه نمیدونم چی بدم تا حوابش منظم شه واقعا بریدم شاید 20تا دکتربردم انگارنه انگار.نه خودم خواب دارم نه همسرم ونه پسرم ومشکل بعدیم پریودی خودم که هرده روز پاکی 5روزپریودم.

💘عشق من پسرمه💋💋💋

چهار قل وان یکاد براش بخون شب که میخواد بخوابه ،همین سوره های کوچیک قران را تو گوشش بخون آروم میشه

خدایا به من بفهمان که بی تو چه میشوم اما نشانم نده......خدایا هم به من بفهمان هم نشانم بده که با تو چه میشوم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام

ببخشید پست میذارم ولی گفتم شاید اینو بخونید خیالتون راحت میشه 

خواهرزاده من اینطوری بود اصلا همش گریه میکرد طوری که صورتش رنگش تغییر میکرد

اما 6 ماهه که شد خوب شد مثل شما کلی دکتر بردیم ولی فایده نداشت خودش خوب شد

😎 67 روز پیش تولدم بود اونایی که کادو ندادن امروز اماده کنند 😎

پسر من بدتر بود هر نیم ساعت خدا شاهده با جیغ بیدارمیشد سر یکماه نشده به غلط کردن افتاده بودم 

اخرشم فهمیدیم بچم رفلاکس میشه بخاطر همون گریه میکنه قرص نکسیوم دادیم خوب شد 

مادر عزیز میدونی دیفن هیدرامین برای بچه زیر 2 سال ممنوع ؟کدوم دکتر نفهمی به بچه 4 ماهه دیفن داده؟شمام میدین؟؟

ببرش دکتر گوارش مطمعناا رفلاکس داره 

بجای دادن شربت خواب اور دنبال برطرف کردن مشکلش باش عزیزم 

وزن شروع در تاریخ 6مهر 97.   80 کیلو. وزن الانم 77 وزن هدف 63 کیلو من میتونمممم

خب دکتر عوض کردنه زیادم خوب نیست. یه دکتر خوب پیدا کن براش و درمانو ادامه بده تا نتیجه بگیری. واسه پریودت هم منم اینجوری شده بودم. بعد کلی آزمایشو سونوگرافی دکترم گفت دیواره رحمت نازک شده. 4تا آمپول داد هر شب یکیشو باید میزدم. بعدش دیگه خوب شدم.

ته قصه خودشو پیدا کرد اون که بین جمعیت گم شده بود.....اونی که به جای زخمای خودش مرهم زخمای مردم شده بود......چه دقیقه هایی که با حسرت بین آدمای خوشبخت گذشت........کی میتونه حالتو درک کنه کی میدونه که چقدر سخت گذشت
وایییی😨😨اصلا به بچه دیفین هیدرامین نده میدونی چقد ضرر داره

اره میدونم ولی چاره ای ندارم تمام داروهای گیاهی خواب اور رودادم تاثیر ندتره

💘عشق من پسرمه💋💋💋
2740

پیشه متخصص گوارش بردید؟ رفلاکس نداره؟

ته قصه خودشو پیدا کرد اون که بین جمعیت گم شده بود.....اونی که به جای زخمای خودش مرهم زخمای مردم شده بود......چه دقیقه هایی که با حسرت بین آدمای خوشبخت گذشت........کی میتونه حالتو درک کنه کی میدونه که چقدر سخت گذشت

مطمعنا رفلاکس چون پسر منم اصلا کریر ساک حمل تو هیچکدوم 1 دقیقه ام نمیخوابید فقط دوست داشت تو بغلمون راه ببریم 

اگه رفلاکس درمان نکنی تو بچه میمونها ببر پیش یه دکتر گوارش خوب 

وزن شروع در تاریخ 6مهر 97.   80 کیلو. وزن الانم 77 وزن هدف 63 کیلو من میتونمممم
2706