2737
2739

سلام عزیزانم پسرم دوماه ونیمه هست ازدیروز موهاشو میکشه وبادستاش محکم به سرش میزنه دلیلش چیه؟به گوشاش دست زدم گوش دردنیست به نظرتون چیه؟

💘عشق من پسرمه💋💋💋

شايد سر درده

عدم امنیت یعنی: توی یه توالت باشی که فاصله سنگ توالتش تا در، بیش از ۱ متر باشه، درش قفل نداشته باشه، و رو به بیرون باز بشه، همش باید نیم خیز و آماده، مثل خط شروع دوی سرعت حالت بگیری!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
😳😳😳😳😳

چرا نگاه داره اخه نديدي بچه ها گوش دردن مدام گوششونو ميكشن 

عدم امنیت یعنی: توی یه توالت باشی که فاصله سنگ توالتش تا در، بیش از ۱ متر باشه، درش قفل نداشته باشه، و رو به بیرون باز بشه، همش باید نیم خیز و آماده، مثل خط شروع دوی سرعت حالت بگیری!
2738
خوب درمانش چیه عزیز

نميدونم والا

هرکاری میکنم بازم دستاشو ازدستم درمیاره یاباچیزی دستشومیبندم اینقدرتلاش میکنه درمیاره

احتمالا سرش میخاره ک اینقد تقلا میکنه قنداقش کن هروقت بی قراری کرد با یکم روغن بچه سرشو اروم پاساژ بده اروم شه حتما ب چیزی حساسیت داده بردیش دکتر؟

تا جایی که نفس میکشی بخند و تاجایی که زندگی میکنی عشق بورز   
احتمالا سرش میخاره ک اینقد تقلا میکنه قنداقش کن هروقت بی قراری کرد با یکم روغن بچه سرشو اروم پاساژ ب ...

نه عزیزباشه قنداقش میکنم بچه ها من تازگیازعفران توغذابه مقدارزیاد ریختم حالافک میکنم به خاطراونه حساسیت داره

💘عشق من پسرمه💋💋💋
2706