2737
2739
سلام خوبید مامانا؟..تاریخ 29 اذر من میشم 38 و دو روز ...دخترکم میشه 38 هفته تمام طبق اخرین سونو
البته هر بار سونو رفتم یه سنی بهم گفت..فاصلش دو روز بیشتر نبوده...اخرین سونو میشه همونی که گفتم...
حالا به نظرتون خوبه اون تاریخ برای سزارین؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دکتر من میگفت حداکثر 14 روز میشه تاریخ زایمانو با سزارین جلو انداخت به من گفت حتی یه روزم زودتر عمل نمیکنم چون بچه دچار زردی شدید میشه من تاریخ زایمانم 20 اردیبهشت بود که 11 اردیبهشت عمل کردم با این حال رادین زردی شدید گرفت و فوتوتراپی شد و حدودا تا یه ماهگی زردی داشت(دکتر اطفال میگفت مال ناسزگاری شیر مادره)
خواهرای من! یادتون نره ما زنا اول یه آدمیم با همه ی دلمشغولیای یه آدم، بعدش یه مادر و یه همسر.
2731
2740
پرگل جون چرا 30 آذر زایمان نمیکنی که شب یلدا اولین شب زندگی نینی باشه ....در ضمن من به خاطر سوراخ بودن کیسه آب مجبور شدم 37 هفته و 3 روز زایمان کنم نینی هم زردی نگرفت.....زردی بیشتر از همه به شیر خوردن نینی بعد از تولد ربط داره
۱۰ درصد تخفیف برای دوستای نینی سایتی 
سلام مامانای گل،نی نی های منم 2 تا پسرن که احتمالا 1 دی به دنیا می آن که 38 هفتشون میشه فردا قراره برم دکتر تا بر اسا سونوم که هفته پیش بود قطعی بهم برگه پذیرش بده ولی یه حسی دارم که دوست دارم بیشتر بمونن نمی دونم احساس می کنم براشون بهتره...
2706