2737
2734
عنوان

خستم ...چکار کنم ...؟؟

311 بازدید | 33 پست

بچها سلام

سه ماه اقدام برا بارداری داشتم.ناموفق ک بعد فهمیدم پرولاکتینم بالا بوده دارو خوردم اوکی شد.ماه چهارم همین ماه قبل همه چی خوب و نرمال چند باررم اقدام داشتم.دوتا تخمک بالغ.ِِ.ی جورایی مطمعن بودم که این ماه گرفته...اما امروز ک موعدم بود پریود نشدم.حالم بد بود باید امپولی میزدم و دکتر گفت بارداری یا نه.دیگه نمیدونستم از دادم.منفی شد.هنوزم پریودم نیمده باید 9صبح اینا میومد...چکار کنم خستم ...کی شرایط منو داره.؟

کی میشه باردار بشم ... دیگه خیلی بی طاقت شدم...شوهرمم از من بدتر

خدایا شکرت....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم.....تازه دکتررفتنومیخوام شروع کنم

ان شاالله زود مامان شی.من اردیبهشت رفتم چکاب.نرمال بود همه چی.از اونوقت تا حالا 4 بار اقدام کردم که نشده ...با این که 4 بار اقدام بوده اما خیلی اذیت شدم فرسوده شدم

خدایا شکرت....
2731
2740
ان شاالله زود مامان شی.من اردیبهشت رفتم چکاب.نرمال بود همه چی.از اونوقت تا حالا 4 بار اقدام کردم که ...

منم چکاپ  اولیه رودادم خوب بود.....ازتیراقدامم....البته نه منظم....بایدبرم دکتر...میترسم

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤
زود رفتی آز.ی هفته دیگه بصبر بعد برو هنوز زنده.انشالله ک بارداری

ینی ممکنه؟؟؟مگه الان از نباید نشون بده.البته یه دکترم بهم گفت حتی اگر جوابت مثبت باشه من بهش استناد نمیکنم.باید یک هفته بگذره..ولی من گفتم نه درد دارم رفتم از دادم و منفی شد و امپولو زدم

خدایا شکرت....
ای بابا  چیزی نشده که..... حالا فرصت زیاده..بعدا که بچه دار شدی خودت ازین حرفات خنده ات می گیره ...

خیلی تو هول و بلا افتادم ...99 درصد ادمای اطافمم میگن چرا بچه دار نمیشی....با اینکه به خاطر حرف اونا نبود و خودمون تصمیم ب بچه داریم ...اما خسته شدم از جواب وادن

خدایا شکرت....
ینی ممکنه؟؟؟مگه الان از نباید نشون بده.البته یه دکترم بهم گفت حتی اگر جوابت مثبت باشه من بهش استناد ...

انشالله ک بارداری.اره ممکن بعضیها شنیدم تا بیست روز بعد هم نشون نداده.حتما لقاح دیر گرفته ی هفته تا ده روز صب کن من خودم چهارده روز عقب انداختم ولی باردار نبودم آمپول نزدم خودش اومد.حالا آمپول زدی اشکال نداره اگه باردار باشی جاشو سفت میکنه

زینبم۲۲سالمہ،میشہ واســہ نــۍ نــــۍ دار شـــدنــم یــہ صلـــواٺ بفـــرستـــۍ😍😘❤
ان شاالله همه منتظرا مامان بشن به زودی

مرسی....شماهم همینطور

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤
2706