2733
2734
عنوان

قرآن و برکاتش در زندگی

109172 بازدید | 3213 پست
بسم الله الرحمن الرحیم

سلام دوستای گلم

اگر واقعا میخواید زندگیتون پر از برکت و نور بشه حتما سعی کنید خوندن قرآن رو تو زندگیتون داشته باشید .

آیا هر روز 10 دقیقه وقت نداریم .... یا وقت زیادی هست برا اینکه 2 صفحه از کتاب خدا رو بخونیم ؟؟؟

حداقل ببینیم چی برامون گفته شده ... آیا ۱۰ دقیقه خوندن قرآن وقت زیادی هست ارزشش از این همه وقتی که میذاریم نی نی سایت میخونیم کمتره ؟؟؟؟

( هر روز فقط 10 دقیقه )

دوستانی که میخوان هر روز 2 صفحه از قرآن رو با معنیش بخونن بیان باهم باشیم و هر روز در مورد دو صفحه ای که خوندیم و معانیش حرف بزنیم درکنارش از برکتی که احساس میکنم از خوندن بهمون رسیده بگیم تا بیشتر تشویق بشیم . 

**************************************************************************************
این تاپیک رو زدم تا دوستانی که دوست دارن بیان و از تاثیرات خوندن قرآن تو زندگیشون بگن و اینکه چقدر خوندن قرآن باعت شده زندگیشون عوض بشه و به حاجت هاشون برسن
مخصوصا مامانای منتظر ............
حتی کسای که از قرآن خوندن حاجت گرفتن بیان بگن تا بقیه هم به خوندن تشویق بشن
انشاءالله که برا هممون مفید باشه
امیدوارم دور هم باشیم قرآن بخونیم و بیایم از برکتی که برامون داره بگیم درضمن علاوه بر اینکه قرآن میخونیم میتونم تجربیات و کاراهای مفیدی که بلدیم و بهم یاد بدیم و به هم کمک کنیم

**********************************************************************************

آپلود عکس

امیدوارم دور هم باشیم قرآن بخونیم و بیایم از برکتی که برامون داره بگیم
1 .پیامبر گرامی اسلام در باره فضیلت قرآن میفرماید: قرآن از همه چیز بجز خدا برتر وبالاتر است.
-مستدرک الوسایل جلد یک-

2.رسول گرامی اسلام: برتری قرآن بر سایر سخنان مانند برتری خداوند متعال است نسبت به دیگران.
-جامع الاخبار برگرفته ازمستدرک الوسایل-

3.پیامبر اکرم: هرگاه فتنه ها به شما روی آورد پس بر شما باد تمسک به قرآن.
- کافی جلد دوم-

4.رسول خدا: اگر می خواهید مانند سعادتمندان زندگی کنید ومثل شهیدان بمیرید ودر روز حسرت نجات یابید ودر روز گرمای سخت سایبان داشته باشید ودر روز گمراهی به راه راست بروید قرآن بخوانید که قرآن کلام رحمان است وحرزی در برابر شیطان وسبب سنگینی ترازوی اعمال.
-بحارالانوار جلد 29-

5.حضرت علی علیه السلام: قرآن بخوانیدوآنرا از برکنید زیرا خداوند قلبی را که قرآن را فرا گرفته ودریافته باشد عذاب نمی کند.
- بحارالانوار جلد 92 به نقل ازالحیات-

6.امام باقر علیه السلام :قرآن کریم همانند دو اختر فروزان آسمان(خورشیدو ماه)صحنه زندگی انسانها را روشن میکند.
- بحارالانوار جلد 89-

http://morteza-es.mihanblog.com/

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
منم توی ماه رمضون یه ختم کامل برداشتم خداروشکر تا اینجا کار شوهرم پیش رفت و مشکلاتش کمتر شده.... واسه خواهرمم توی ماه رجب یه ختم 30 روزه سوره توحید برداشتم هنوز آخر ماه نشده بود حاجتم گرفتم و فعلا همه چی بخیر شده گوش شیطون کر
2738
باران جون خوش به حالت ...... بازم میخونی یعنی منظورم اینکه تو برنامه داری هر روز قرآن بخونی ؟؟؟

فارفالا جون منم مثل خودتم ولی وقتی قرآن میخونم واقعا یه حس و حال دیگه پیدا میکنم .... و خودم اینو به عینه دیدم کارام خیلی رو به راه میشه یعنی انکار برکتش خوندن قرآن رو تو همه زندگیم میتونم حس کنم
سلام فاطمه جون مرسی که تاپیک زدی. هیچی نشده دوستای جدید پیدا کردیم.
من هم ختم 20 روزه را 3 بار انجام دادم و حالا با وجود یه کیست بزرگ باردارم. مطمئنا برکات دیگه ای هم تو زندگیم داشته که خیلی متوجهشون نشدم ولی اثراتش را میشه دید.
2706