2733
2739
عنوان

رفتارهای پسرم

915 بازدید | 19 پست
سلام دوستای خوبم
پسرم 2 سال و چهارماهشه . بعضی رفتاراش دیگه غیر قابل تحمله . واقعاً نمی دونم این کارا را از کجا یاد گرفته ؟ می زنه ، تف می کنه ، داد می زنه، ناسازگاری می کنه ، حرف گوش نمی ده ، لجبازی می کنه ، تو سرش می زنه ، دستشو گاز می گیره و ...
در صورتیکه من و پدر ش خیلی آروم هستیم . البته حدود 2 ماهی هست که می ره مهد ولی روزائی هم که نمی زارمش همین کارا رو می کنه .
خیلی ناراحتم نمی دونم چیکار کنم
روانشناس کودک خیلی خوب و خبره سراغ دارین ؟ می دونیم چیکار کنم که از سرش بیفته؟ ممنون می شم اگه راهنمائیم کنین
چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد
من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
دختر من دقیقا یکسال کوچکتر از پسر شماست
این کارا رو هنوز یاد نگرفته ولی هر کاری که میگم نکن بدتر لج میکنه .. میدونه حساس شدم هی میخواد ادامه بده
ما یک مشت خاطره‌ایم.. هر کدوم برای کسی تلخیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
http://09640.ir/
مشاوره انلاین
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
تمام این کارهاش به خاطر توجهیه که موقع این انجام این کارها بهش میشه

بهترین پیشنهاد اینه وقتی داره از این کارها میکنه اصلا حتی بهش نگاه هم نکنند ..اگه جیغ زد اصلا بهش توجهی نکنید

فقط چند بار امتحان کنید و صبوری به خرج بدین ...چون تنها راه حل بچه های یک دنده همینه
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
سلام مامان سمیرا و مامان خانم خوشگله . پس شما هم با من همدردین . یه وقتا همکارام بچه هاشونو میارن اداره می بینم اینقدر مودبو حرف گوش کن هستن غبطه می خورم که چرا بچه من اینجوریه . اونا چیکار کردن که من نکردم؟ من همیشه رو تربیت بچه خیلی حساس بودم حالا اینجوری شد نمی دونم چیکار کنم . کاش یکی بیاد هممون رو راهنمائی کنه.
مرسی نوشین جان ولی این راهکار رو قبلا شنیده بودم و اجرامی کنم اصلا تأثیر نداره مثلا وقتی می زنه محل نمی زارم یا وقتی جیغ می کشه هیچی نمی گم و یه طرف دیگه رو نگاه می کنم ولی اون به کارش ادامه می ده
2738
نوشین
والا چون من از اول میدونستم که میخواد جلب توجه کنه و حرفش رو به کرسی بنشونه کوچکترین توجهی به جیغ و داد و گریه اش ندارم اما ول کن نیست که .. یه جیغایی میکشه و اشکی میریزه که انگار چی شده
همین یه ساعت پیش با مداد شمعی داشت کل خونه رو نقاشی میکرد هی از دستش گرفتم و اروم توضیح دادم که باید رو مقوا بکشه .. اونم جییییییییییییییع .. اخرش هم بعد چند بار گفتن نفهمید و منم ازش گرفتم و گذاشتم تو کمد
باید بودین و میدیدین
ما یک مشت خاطره‌ایم.. هر کدوم برای کسی تلخیم
سلام بر همه دختر من هم 2سال و 10 ماهه است داماد ما مشاور هست به من می گفت در عین حال که مهربان هستی قاطع باش مثلا اگه میگی به اون پنکه دست نزن یک بار گفتی دفعه بعد دیگه تکرار نکن داد و فریاد هم نکن بلند شو دستش رو بگیر و بیار این طرف حواسش رو پرت کن . وقتی داد میزند گریه میکنه موهاشو میکشه اصلا واصلا توجه نکن حتی نگاه کردن هم یعنی اینکه مورد توجه کودکتان شدی؟
اولا در مقابل رفتارهای ناصحیحش خاموش باشید و انگار نه انگار که داره چی کار میکنه فک کنید اصلا دیده نمیشه از طرف دیگه اگه دائم بهش بگین نکن نگو نزن و عبارات منفی از این قبیل اثر نداره چون نمیدونه در مقابل انجام ندادن اون کار چه کار باید بکنه بهتره از عبارات مثبت استفاده کنین و رفتار صحیح رو بهش آموزش بدین مثلا اگه دادمیزنه بگین آروم صحبت میکنیم قشنگ حرف میزنیم ....فقط آرامشتونو حفظ کنین این هم مثل بقیه دوران رشد میگذره
خوشبختی راه است نه مقصد ....
خوب عسل جان بزار ادامه بده

اتاق رو ترک کن ولی دورادور حواست بهش باشه که به خودش اسیب نزنه

خواهرم میگفت توی کلینیک یه بچه ای امده بود مامانش خیلی ناراحت بود که این همه چیز رو با جیغ و گریه طلب میکنه ..میگه فقط 45 دقیقه بچه گریه کرد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!میگفت من اصلا شاخام در اومده بودن ولی دکتر گفت اصلا بهش توجه نکن ..اخرش هم میگفت گریه اش قطع شد و رفت سراغ اسباب بازیهاش

چون گریه جیغ این کارها شده واسش یه روش و شکستن این روش خیلی واسش سخته خوب همیشه اینجوری همه چیزو طلب کرده و به خواسته هاش رسیده ! مسلما براش راحت نیست
ولی من شنیدم بیشتر از یه ربع نباید گریه کنه بچه خوب تو روحیه ش اثر بد داره اگه بیشتر از این گریه کرد بهتره شما سر حرفتون بمونین اون چیزو بهش ندین ولی آرومش کنین و حواسشو پرت کنین
خوشبختی راه است نه مقصد ....
2706