2737
2739
عنوان

بارداری خارج رحم ... کیا تجربه دارن ؟ من داغونم و خیلی به هم ریختم 😢

| مشاهده متن کامل بحث + 12329 بازدید | 35 پست
واسه من فقط یه امپول زدن من درد ندارم ریحانه جان گاهی تیر میکشه زیر شکمم و دردایی که دارم خیلی خفیف ...

اخه چرا شمارو بستری نکردن؟ 

بنظرم یه بیمارستان مراجعه کن تا تحت مراقبت باشی

تا الان نشنیده بودم خارج از رحم رو بفرستن خونخ

عزیزم منم ساک حاملیگم خالیه و خیلی ناراحتم درکت میکنم☹

عزیزم چند هفته ای شما

وقتی پدری از دنیامیرود تکه ای از روح فرزندش را باخودش به زیرخاک میبرد .خیلی دلتنگتم پدر😢
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخه چرا شمارو بستری نکردن؟  بنظرم یه بیمارستان مراجعه کن تا تحت مراقبت باشی تا الان نشنیده بو ...

منم با توجه به تجربه ی دوستان نی نی سایتی تعجب کردم بستریم نکردن

نگران فردا نباش خــدا از قبل آنجاست ... خدای مهربونم نذار هیچ زنی تو حسرت مادر شدن بمونه ...

بنظرم حتما برو بیمارستان

نمیخوام نگرانت کنم

ولی یکی از بدترین شرایط بارداری خارج از رحمی هست

حیف الان جاش نیست و زیادی نگران میشی وگرنه یکی از فامیلامونو تعریف میکردم

2731

عزیزم الان بتات کنترل میشه سونو میدی مرتب 

وقتی پدری از دنیامیرود تکه ای از روح فرزندش را باخودش به زیرخاک میبرد .خیلی دلتنگتم پدر😢
ماهور جون خدا بزرگه نگرام نباش عزیزم من تو بارداری اولم بتام 3597 بود حتی ساک دیده نمیشد چه برسه به ...

توکلم به خداست ولی بتای من ۱۵۴۰ بود.منم فکر میکنم‌زود رفتم ولی مشکل اینجاس نصف علائمم از بین رفته😔

کیستم ؟؟؟؟                                                                یک تکه تنهایی !!!
2740
۶ هفته طبق موعد آخرین پری

خب قلب تا هفته ۸ تشکیل نمیشه عزیزم شماهنوز دوهفته دیگه ام فرصت داری

۶ هفته طبق موعد آخرین پری

یعنی عین روز واسم روشنه شما زود رفتی سونو 

اصلا جای نگرانی نیس 

بهت قول میدم مرداد ماه نی نی صحیح و سالم بغلته

نگران فردا نباش خــدا از قبل آنجاست ... خدای مهربونم نذار هیچ زنی تو حسرت مادر شدن بمونه ...
خب قلب تا هفته ۸ تشکیل نمیشه عزیزم شماهنوز دوهفته دیگه ام فرصت داری

درسته گفت ۹ دی بیا سونو.حتی جنین هم تشکیل نشده بود .همش دست به دامن خدا شدم 😍

کیستم ؟؟؟؟                                                                یک تکه تنهایی !!!
یعنی عین روز واسم روشنه شما زود رفتی سونو  اصلا جای نگرانی نیس  بهت قول میدم مرداد ماه ن ...

وای چقد تو انرژی مثبتی.😄خدا به حق امام علی دامن همرو سبز کنه نی نی منم حفظ کنه .حتما میام بهت خبر میدم😚😚😚

وای چقد تو انرژی مثبتی.😄خدا به حق امام علی دامن همرو سبز کنه نی نی منم حفظ کنه .حتما میام بهت خبر م ...

ممنونم عزیزم منتظر خبرای خوبتم

2706