2737
2734
عنوان

خیلی خوابم میاد وخسته ام

117 بازدید | 13 پست

ازوقتی بچه ام دنیا اومده خواب ندارم کسی روهم ندارم که کمکم کنه چیکارکنم قوت داشته باشم شیرم چرب شه وخواب بچه ام منظم بشه تازگیا قبل خوابش خیلی گریه میکنه نفخ داشت برطرف شده خداروشکر الان دوماه ونیمه هست خیای ضعیف شدم میشه تجربیاتتونودراختیارم بزاریدباورتون نمیشه شوهرمودرست نمیبینم ازبس که وقتم بااین بچه هستم

💘عشق من پسرمه💋💋💋

درست میشه عزیزم فعلا باید صبور باشی تا حدود۶ماهگی بعد کم کم بهتر میشه

همیشه چشم👀 به راه آسمون باش توهم با بوی😋 بارون🌧🌦☔مست🍷 میشی...یه روزی میرسه با گریه ی 😢شوق 😍تو هم با آسمون همدست 👐میشی..✌✌روزهای خوب خواهند آمد✌

اي جانم ا 

نميدونم عزيزم من مادر نيستم تجربه اي ندارم كه كمكت كنم 

برای شادی روح مامانم صلوات میفرستین🥺🥺 فرستادین بگین منم برای حاجتتون بفرستم ❤️ هرکسی دلمو میشکنه شکایتشو پیش تو میارم خدا شکایت خودتو به کی کنم 😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
غذای مقوی بیشتر بخور مایعاتم زیاد مصرف کن. منم تنهام میدونم خیلی سخته ولی دیگه مجبورم

چی بخورم اینقدروقتموپرمیکنه اصلا وقت خوردن ندارم شوهرم دیرمیاد

💘عشق من پسرمه💋💋💋
2740

ازمن که بدترنیستی بچم هم سن دخترتو...بایک صابخونه ی زبون نفهم که شبیه هیولاروسرم سروصدامیکنه وبچه بیچاره ام که باصدای عطسه ی شوهرمم بیدارمیشه انوقت اینا...خدابه دادت ودادم برسه...فقط تامیتونی تقویتی بخوروقتی خوابه بخواب

فقط 1 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تولدشوهرمه که نزدیکه🤗😍😉قبلا:  تولد عشقم دخترم  نزدیکه دیگه😊🙊🎈 💗🤗که هنوزمن نبودم که تودردلم نشستی 💜 فرفررررری من😍❤😺🤗❤  مخملک خودم🤩🤗💗 👑💗🤗👧💗دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.

کم کم درست میشه الان نی نی من 5ماهش تموم شده بهتر شده خداروشکر.

عشقم امام زمان عج.آقا جان خواهرم سرطان داره آقا فقط یه نیم نگاه کافیه فدات بشم آقا جانم من و خواهرم بی کسیم آقا جانم دستمو بگیر.

موبنفش تودرست میگی ماهیچه وکباب رواما شاید کسی نتونه بخره گوشت خداتومن شده ..البته نظرت محترمه ها اگه سعی کنین باصرفه ترین وبهترین راهکاررو بهش بدین خیلی خوب میشه..اون بنده خداهم که شرایطش مث اینه میگه باصاحبخونه ش گلاویزه ازاین گفته ش باید ادم خیلی چیزاروبگیره مث وضعیت مالی که اکثرمون گرفتارشیم

چی بخورم اینقدروقتموپرمیکنه اصلا وقت خوردن ندارم شوهرم دیرمیاد

این رویادم رفت امپول نوروبیون خارجی حتما خارجی باشه گیرت نیومد نزن..این امپول خیلی حالتو خوب میکنه انرژی ونیرو ت روبرمیگردونه