2737
2739

پسرم ٢٣ ماهشه

از وقتي از شير گرفتمش يعني ١٨ ماهگي عادت كرده موبايل دستش بگيره، يوتيوب بزاره و كارتون ببينه بخوابه

بلدم هست كاملللللل كه كارتون ها رو عوض كنه و خلاصه مستقله

خيلي اين موضوع رو اعصابمه

دلم ميخواد با داستان و كتاب و تو اغوشم خوابش ببره..... نه اينكه تا ثانيه اخر موبايل دستش باشه و بخوابه

خيلي غصه ميخورم راه حلي دارين؟ چكار كنم

خدای مهربانم عظمت و بزرگیت را شکر میگویم. معجزه زندگیمان را به دستان قدرتمند خودت میسپارم. اللَّهُ خَالِقُ کُلِّ شَیْءٍ وَهُوَ عَلَى کُلِّ شَیْءٍ وَکِیلٌ

واقعا ميخواي با بچه هاي اين زمونه سر و كله بزني كتاب خون بشن؟ ما خودمون با موبايل بزرگ نشديم اينيم چه برسه اينا كه تَو اين سن استفادشم بلدن، همون كتاب و نقاشي و همه اينارو روي موبايل بريز براش چاره اي نيست بيخشيد 

نه عزيزم با موبايل بازي كردن و اينا رو مشكلي ندارم 

ولي اعصابم داغونه كه اين موبايل شده جايگزين من براي خوابش 

ميگيره دستش جلوي صورتش تااااااا خوابش ببره 

ميترسم نگرانم از اثرات بدش 

به باباشم ميگم ميگه حساس نباش 

خدای مهربانم عظمت و بزرگیت را شکر میگویم. معجزه زندگیمان را به دستان قدرتمند خودت میسپارم. اللَّهُ خَالِقُ کُلِّ شَیْءٍ وَهُوَ عَلَى کُلِّ شَیْءٍ وَکِیلٌ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه عزيزم با موبايل بازي كردن و اينا رو مشكلي ندارم  ولي اعصابم داغونه كه اين موبايل شده جايگزي ...

معلومه که اثرات بدی داره مخصوصا واسه چشمش حتما موبایل رو ازش بگیر به هیچ عنوان دیگه دستش نده یادش بده که فقط واسه پدر و مادره یوتوب و مارتن و بازی رو هم حذف کن

2731
معلومه که اثرات بدی داره مخصوصا واسه چشمش حتما موبایل رو ازش بگیر به هیچ عنوان دیگه دستش نده یادش بد ...

تو حرف راحته 

تا از دستش ميگيرم انقدررررررر جيغ ميزنه و گريه ميكنه كه پشيمون ميشم

یه مطلبی خونوم نوشته بودبچه هابی که موبایل زیادتودستشون میگیرن دورارجون همه بچه هاتونوحوانی کاندیدتومورمغزی میشن یسریاشون

خیلی خیلی خطرناکه نده بهش 

پسرمن یمدت میگرفت الان اصلانمیدم تحت هبچ شرایطی 

وخدایی که بشدت کافیست

مثل خواهر من.اونم دقیقا ۲۳ماهشه.یوقت میبینی مامانم دوساعته خوابه این هنوز گوشی دستشه تو تلگرام😐دیگه با خشم مامانم میخوابه دراخر

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕
تو حرف راحته  تا از دستش ميگيرم انقدررررررر جيغ ميزنه و گريه ميكنه كه پشيمون ميشم

دوبار که جیغ بزنه چیزی بدست نیاره دیگه خود به خود جیغ زدن واسه موبایل یا هر خواسته دیگهای رو فراموش میکنه

برای سلامتی همه پدر ومادرها یه صلوات بفرستین
2738