2733
2739

چقدر ناز و دوست داشتنی بود الهی من فداش بشم یعنی میشه دختر من بشه اسمشو بذارم گندم  

یک روز رسد غمی به اندازه‌ی کوه  یک روز رسد نشاط اندازه‌ی دشت  افسانه‌ی زندگی همین است عزیز  در سایه‌ی کوه باید از دشت گذشت!  "مجتبی کاشانی"

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
انشاالله خوب و صالح باشه اما یه چیزی بگم زن باردار میگن برعکس میشه.کلا زن اگه خودش خواب ببینه.منم خو ...

هر چی بشه خیر باشه دوتا بچه دارم یه دختر و یه پسر هر دوتاشونم کوچیکن هنوز اما حس میکنم بتونم از پس سومی بربیام اقدام میکنم هر چی خدا بخواد همون میشه 

یک روز رسد غمی به اندازه‌ی کوه  یک روز رسد نشاط اندازه‌ی دشت  افسانه‌ی زندگی همین است عزیز  در سایه‌ی کوه باید از دشت گذشت!  "مجتبی کاشانی"
هر چی بشه خیر باشه دوتا بچه دارم یه دختر و یه پسر هر دوتاشونم کوچیکن هنوز اما حس میکنم بتونم از پس س ...

چقد راحت حامله میشین من از حاملگی میترسم فک میکنم از پسش برنمیام همسرمم بچه میخاد البته نمیگه ولی خودم متوجه شدم از ذوقی ک واسه بچه های بقیه ی داره

چقد راحت حامله میشین من از حاملگی میترسم فک میکنم از پسش برنمیام همسرمم بچه میخاد البته نمیگه ولی خو ...

عزیزم هر کسی یه عقیده ای داره من کمک زیاد دارم باردار بشم تنها نیستم هم همسرم هم خونواده خودم و هم خونواده ایشون .... بچه هامم از آب و گل در اومدن و اذیتی ندارن و دوس دارم قبل سی سالگیم بچه دار بشم که اگه عمری بود و به سن پیری رسیدم اختلاف سنی زیادی با بچه هام نداشته باشم بتونم رفتارشون درک کنم 

2740

من  سرپسردومیم همش خواب میدیدم پسردارم ویه عالمه شیردارم دقیقاهمین شد.چندشب پیش خواب دیدم دختردارم الهی مادربگرده دورش فکرکن توخواب میگفتم خداروشکرمنم دختردارشدم.ولی زندگیم انقدرخراب فکرنکنم