2752
2734
عزیز دلم مبارک باشهههه خیلیم مبارک باشه.ایشالا خانمای سایتم اونایی که نی نی میخوانبه این زودی نی نی ...

به شما هم تبریک میگم. تو چقد منتظر بودی که مامان بشی؟

خدا یا صد هزار مرتبه شکر بابت این هدیه کوچک ،اما بزرگ 
به شما هم تبریک میگم. تو چقد منتظر بودی که مامان بشی؟

والا من پنج ماه تواقدام بودم قبلا هم کیست 6سانتی سمت راستم داشتم که باقرص کوچیک شد

خدای مهربونم میدونم همواره "همراه"هر سختی اسانی است اما تو تنها اسانی را برایم می خواهی ... تمام زندگیم را به تو می سپارم زیرا که تو بر حال بندگانت اگاهی ... ایمان دارم روز به روز زندگیم از هر جهت بهتر و بهتر می شود... سپاسگزارم که نی نی خوشگلم رو به زودی  تودلم میزاری😘👼

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

راستش منم پرولاکتین م بالا بودرنج نرمال  ازمایشگاه25بود مال من65بود یه ماه که شد تقریبا پنج تا ...

من زیاد پرولاکتینم بالا نبود .رنج آزمایشگاه 35بود.واسه من 36شد فک کنم .ولی چون ترشح داشتم قرصشو بهم داد که خدارو شکر حامله شدم

2731
لایک.اصلا صبح باید اینجوری شروع بشه.برا ما هم دعا کن.یک روزه عقب انداختم.سابقه نداشتم.دعا کن نیاد لع ...

انشا... تا 9ماه رنگ خونو نبینی.

منم نوار بهداشتی ها مو دیگه کلا جمع کردم از خوشحالی