2752
2734
مبارکه برامامنتظرهاهم دعاکن گلم به سلامتی انشاالله💜💜💜

عزیزم ایشالا خدا یه نی نی سالم و خوشگل بهتون بده و دلتون شاد شه بزودی  

گاو هم که باشی اگر در موقعیت مناسبی قرار بگیری ، هستند کسانی که تورا بپرستند ... !
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خیلی بهت تبریک میگم عزیزم انشاءالله به سلامتی به دنیا بیاد و بگیریش بغلت ببینی چه لذتی داره

ممنون ،از الان منتظر اون لحظه ام

خدا یا صد هزار مرتبه شکر بابت این هدیه کوچک ،اما بزرگ 

عزیز دلم مبارک باشهههه خیلیم مبارک باشه.ایشالا خانمای سایتم اونایی که نی نی میخوانبه این زودی نی نی بیاد تودلشون .امین🙏

عزیزم چندروز بعد تاخیر رفتی آزدادی؟؟؟عدد بتات چند بود؟

خدای مهربونم میدونم همواره "همراه"هر سختی اسانی است اما تو تنها اسانی را برایم می خواهی ... تمام زندگیم را به تو می سپارم زیرا که تو بر حال بندگانت اگاهی ... ایمان دارم روز به روز زندگیم از هر جهت بهتر و بهتر می شود... سپاسگزارم که نی نی خوشگلم رو به زودی  تودلم میزاری😘👼
تبریک... مشکل خاصی ک برا بارداری نداشتی؟

نه ولی چون طول کشید،نگران شده بودم

سه ماه پیش واسه مرتب شدن پری دوفاستون خوردم ولی منظم نشد فقط طول دوره م کم شده بود .ولی این ماه اصلا هیچی قرص نخورده بودم. کابرگولین هم قبلا میخوردم.چون ترشح داشتم از سینه .این ماه قطع شد.شاید به خاطر همین حامله شدم

عزیز دلم مبارک باشهههه خیلیم مبارک باشه.ایشالا خانمای سایتم اونایی که نی نی میخوانبه این زودی نی نی ...

پری منظمظم نداشتم .ولی با توجه به ماه قبل 5روز تاخیر داشتم .روز 29سیکلم آز دادم 37 بود بتام

نه ولی چون طول کشید،نگران شده بودم سه ماه پیش واسه مرتب شدن پری دوفاستون خوردم ولی منظم نشد فقط طول ...

راستش منم پرولاکتین م بالا بودرنج نرمال  ازمایشگاه25بود مال من65بود یه ماه که شد تقریبا پنج تا کابرگولین خوردم اینماه رو باردار شدم. دکتر گف حامله شدی قطع ش کن. نمیدونم میترسم دوباره بربالا چون خطرناکه چیکارکنم؟

خدای مهربونم میدونم همواره "همراه"هر سختی اسانی است اما تو تنها اسانی را برایم می خواهی ... تمام زندگیم را به تو می سپارم زیرا که تو بر حال بندگانت اگاهی ... ایمان دارم روز به روز زندگیم از هر جهت بهتر و بهتر می شود... سپاسگزارم که نی نی خوشگلم رو به زودی  تودلم میزاری😘👼