2737
2739
عنوان

میشه راهنماییم کنین

56 بازدید | 6 پست

چند وقتیه به خاطر بیکاری همسرم باهاش بحث دارم هر از گاهی به خاطر کارایی که میکنه و اذیتاش باهاش قهر میکردم و کارای خونه رو انجام نمیدادم تا اینکه بالاخره یکیمون کوتاه میومد و تموم میشد.

حالا چند وقتیه شبا بیدار میمونه و روزا میخوابه هر قدر میگم پاشو برو محل کار قبلیت تسویه حساب کن و بعد اون برو دنبال کار جدید که هی دست دست میکرد. شبا خواب منو به هم زده بود دو سه شبی بود کابوس میدیدم تا اینکه باهاش بحثم شد و باز،قهر کردیم اون روز اومد خونه دید غذا نپختم خونه هم ریخت و پاش اومد از جام بلندم کرد گفت برو گم شو تو اتاق نبینمت و فحش داد و با سیلی زد تو صورتم که الانم صورتم درد میکنه و سرمو کوبید به دیوار😔

من اون با ترس و لرز خوابیدم دائم میترسیدم بیاد و بلایی سرم بیاره صبح قبل اینکه بیدار بشه بلند شدم وسایلمو جم کردم و اومدم شهرستان خونه بابام. زنگ زد گفت چرا رفتی و رفتی اونا رو عذاب بدی و منم گفتم ترسیدم ازت اومدم تا تکلیفم مشخص بشه.حالا اس داده که هر وقت تکلیفتو گفتن به منم بگو بمون خونه بابات.

خیلی پررو و وقیح شده نمیدونم چیکار کنم.😞

خوب باش💖بهشت از همونجایی شروع میشه که به خدا اعتماد میکنی💗

پدر ومادرت نظرشون چيه؟؟؟

خدایا میخوام بگم من  ی دنیا ازت ممنونم 😘 که بزرگترین معجزه ی زندگیمو بهم دادی بعد از ۷ سال انتظار  فرشتمو در اغوش گرفتم روزای ک حتی نمیدونم توی خواب یا بیداری  خدایا این روزا رو قسمت همه ی منتظرا کن 😘😍😍😍😍😍❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
گفتن بمون تا ببینیم میاد یا نه 

پس بمون چون برگشتنتون اونم بدون اينكه بياد دنبالتون وعذر خواهي كن باعث ميشه بدتر بشه  دست بلند كردن روتون عادتش بشه

خدایا میخوام بگم من  ی دنیا ازت ممنونم 😘 که بزرگترین معجزه ی زندگیمو بهم دادی بعد از ۷ سال انتظار  فرشتمو در اغوش گرفتم روزای ک حتی نمیدونم توی خواب یا بیداری  خدایا این روزا رو قسمت همه ی منتظرا کن 😘😍😍😍😍😍❤
پریناز جون راستش تحمل همچین مردی واقعا سخته کاش بزرگترا و ریش سفیدا پا درمیونی کنن و سرعقلش بیارن , ...

من تو دو سال زندگی مشترکمون خیلی کوتاه اومدم.

ازین آدمایی هستم که اعتقاد دارم طلاق راه آخره ولی همسرم دیگه خیلی پررو شده بهش میگم که پدرم کمک خرجمونه تو به جای قدردانی اینجور،برخورد میکنی میگه منت به سرم میزاری😞

پس بمون چون برگشتنتون اونم بدون اينكه بياد دنبالتون وعذر خواهي كن باعث ميشه بدتر بشه  دست بلند ...

آره به خاطر اینکه زد اومدم 

هر رفتاری هر تحقیری هر توهینی مستقیم غیر مستقیم حل کردیم با عذر خواهی با هر چی خیلی گذشت کردم. دیگه نمیتونم 

پدر مادرمم خیلی ناراحت شدن که منو زده 

جالبه میگه من نزدم😞ازنظر اون این زدن نیسن