2733
2734

سلام خانما من دخترم یکسالشه خیلی کم وزنه کم غذا میخوره

میخواستم بدونم میتونم به غذاش یا ماست پودر سبوس برنج ک تو بسته بندی میفروشن بزنم؟

کسی تجربه شو داره؟

رشدموهای سرشم کمه از بدو تولد کم بود الانم بعضی جاهاش خالیه

تو بروشور از فواید سبوس خیلی زیاد نوشته 

به رشد موهم کمک میکنه میخوام بدونم اشکالی نداره تو غذاش بریزم ک رشدموهاشم زیاد بشه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
هشت کیلو قدشم۷۲

ماهیچه بهش بده به غذاش کره بزن گوشت بپزسرخ کن رب پیازبزن بده بخوره.سیب زمینی باکره سرخ کن بده بهش پفیلاخودت درس کن کره بزن بده بخوره اب پرتقال قدبلندمیکنه سیب موزبرای چاقی خوبه 

مراازچشم هاانداخت خوبی های بی حدم که دل رامیزند چیزی که بی اندازه شیرین است.........
رشدموهای سرشم کمه از بدو تولد کم بود الانم بعضی جاهاش خالیه تو بروشور از فواید سبوس خیلی زیاد نوشته ...

فک نکنم ایرادداشته باشه بچه من که ازهشت ماهگی غذای سفره خودمون خورده

مراازچشم هاانداخت خوبی های بی حدم که دل رامیزند چیزی که بی اندازه شیرین است.........
2740
ماهیچه بهش بده به غذاش کره بزن گوشت بپزسرخ کن رب پیازبزن بده بخوره.سیب زمینی باکره سرخ کن بده بهش پف ...

واقعا آب پرتقال قدبلند میکنه؟دیگه چی تاثیر داره واسه رشد قدش؟

واقعا آب پرتقال قدبلند میکنه؟دیگه چی تاثیر داره واسه رشد قدش؟

کلم توسوپش بریزببین من تویه کانال مخصوص غذای نی نی هستم همین که عکسشوبرات فرستادم بروتواون عضوشوکلی غذابرای قدبلندی وچاقی بچه داره اسم کانال نوشته رواون عکسه

باشه مرسی عزیزم حتما میرم

منم اونجارفتم فهمیدم چی برای نی نی درس کنم خداپدرشونوبیامرزه واقعاعالیه

میشه برای منم بفرستین

سلام توهمین تاپیک نگاه کن یه عکس فرستادم اولش اسم کانال هست تجربیات مادرانه بزن گوگل لینکشومیده به عکس بالانگاه کن

2706