2737
2734
سلام به همه، پریودهای من همیشه 7 روزه تموم میشه، اما این ماه بعد از 7 روز هم کمی حالت خونریزی داشتم البته خیلی کم، بعد 9 روز دیگه قطع شد و یه لک کوچیک دیدم، ولی همین روز 9 نزدیکی داشتیم و برای نی نی اقدام کردیم، حالا نگرانم از اینکه نی نی ناقص نشه، آخه میگن توی پریودی اگه بچه دار بشین بده، حالا من نمیدونم این روز 9 جز پریود من حساب میشه یا نه با توجه به اینکه من پریودم 7 روزه هست؟
اگه کسی میدونه توروخدا راهنمائیم کنین.
سلام عزیزم
زنگ بزن 118 شماره دفتر مراجع رو بگیر
مرجع خودت رو و سوال کن ازشون
ان شالله خدا بهت نی نی سالم و صالح بده
گرانبهاترین جواهری که میتوانم بر گردن بیاویزم،دستان کوچک فرزندم است.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها ممنون از راهنمائیتون، شما دیدین کسی رو که توی پری باردار شده باشه و بچه اش سالم باشه؟ آخه من دروه پریم هفت روزه ولی نمیدونم چرا این ماه طول کشید واسه اولین بار
2728
عزیزم ببین پریهات چند روزه هست و تخمک گذاریت کی میشه
من بعید میدونم زیر 10 روز تخمک گذاری باشه
نگران نباش
گرانبهاترین جواهری که میتوانم بر گردن بیاویزم،دستان کوچک فرزندم است.
من دیدم .تو دین میگه نباید رابطه باشه.به خاطر بدن زن میگن و احتمال بیماری.ولی نمیتونستن به مردم اون دوره این چیزا رو بفهمونن میگفتن بچه یه طوریش میشه.شما هم بهتر صبر میکردی پاک میشدی.ولی حالا هم موردی نداره.هیچی نمیشه.خیالت راحت راحت راحت.
حکایت عجیبی ست رفتار ما آدمها،خدا می بیند و فاش نمیکند.مردم نمی بینند و فریاد می زنند..
2740
مرسی دوستای خوبم، راستش من 14 پری باید برم pct انجام بدم، اما 14 هم که چهارشنبه میشه تعطیل رسمی هستش، مجبورم 13 پری برم، به همین خاطر دیگه باید صبر کنم تا اون روز چون گفته از سه روز قبلش نباید نزدیکی کنید. بچه ها توروخدا دعا کنید که الان باردار نباشم چون توی پری بوده ولی روز 14 پری باردار بشم.
بابا اینقدر بزرگش نکن استرس هم نداشته باش
تو اون شب نزدیکی داشتی به فرض اینکه تخمکی هم وجود داشته باشه
لقاح دست خداست
ملوم نیست لقاح کی صورت میگیره
بعدشم بلافاصله بعد از پریود که تخمکت بالغ نشده که آزاد بشه
لطفا براي سلامتي ني نيم يه صلوات بفرستيد 😘😍
2706