2733
2739

دوره بارداری سختی نداشتم که نیاز به رسیدگی خاصی داشته باشه

اواخر که سنگین تر شده بودم بیشتر کمک می کردن. البته سرشون واقعا شلوغ بود و انتظار خاصی نداشتم. خانم های خانواده خودم و همسرم هوام رو داشتن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

الان حاملم انقد بیخیال انکار نه انکار خبریه یه ماه درد مفاصل دارم ساق پام تیر میکشه شازده به خودش زحمت نمیده نوبت دکتر بگیره رفته یه مشت ویتامین خریده میگه از بارداری دکترنیاز نی اینارو بخور خوب میشه 

2740

دوره ایی ک باردار بودم غذا درست میکرد ظرفازو میشست دستشویی میشست😂😂😂(خندم از اینکه حتی قبل بارداری ی لیوان جابه جا نمیکرد😂😂)غذاهای مقوی مثل کمپوت و میوه نوبرانه و آجیل میگرف میخاس کنارم بخابه میترسید بینمون ی بالش میزاش میگف یدفعه نصفه شب میوفتم روت از گل نازکتر نمیگف البت همیشه نگف 

همچی عالی بود اما خب ...

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
الان حاملم انقد بیخیال انکار نه انکار خبریه یه ماه درد مفاصل دارم ساق پام تیر میکشه شازده به خودش زح ...

خب عزیزم خودت از اپلیکیشن پذیرش ۲۴ نوبت بگیر برو دکتر چرا منتظر همسرتی؟

الان حاملم انقد بیخیال انکار نه انکار خبریه یه ماه درد مفاصل دارم ساق پام تیر میکشه شازده به خودش زح ...

برا منم اهمیت نمیده ب خواسته هام مثلا چیزی شدید هوس کنم اصا اهمیت نمیده ک میشینم از هوس گریه میکنم

دعا میکنید بچم صحیح و سالم به دنیا بیاد❤️
دوره ایی ک باردار بودم غذا درست میکرد ظرفازو میشست دستشویی میشست😂😂😂(خندم از اینکه حتی قبل بارداری ...

خوشبحالت معلومه خیلی دوست داره🥹

مطمئنم خدا ی عدس دیگه میده بهت😍😍😍

دعا میکنید بچم صحیح و سالم به دنیا بیاد❤️
خب عزیزم خودت از اپلیکیشن پذیرش ۲۴ نوبت بگیر برو دکتر چرا منتظر همسرتی؟

باید متخصص ارتوپد برم شهرخودمون نیست پنج ساعت تنهایی چجوری برم

البته میدونم سرش شلوغه درگیر ساخت وسازه وکارای مغازس ولی بدجور حرصم گرفته😕

2706