2733
2734

مراجع میگن اعضا وضو باید به آب وضو ترشده باشه

حتی سرزلف حتی نوک ناخن در ضمن ناخن بلند مکروهه و در دین مبین اسلام باید کوتاه باشه

ناخن بلند جایگاه شیطانه

خدایا نادانی ما را به حساب گناهان ما مگذار
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم اقای صانعی مقام مرجعیت ندارن.

«زمانه عجیبی است! برخی مردمان امام گذشته را عاشقند ، نه امام حاضر را...میدانی چرا؟ امام گذشته را هرگونه بخواهند تفسیر میکنند اما امام حاضر را باید فرمان برند! و کوفیان عاشورا را اینگونه رقم زدند...» (شهید آوینی)
2742
مراجع میگن اعضا وضو باید به آب وضو ترشده باشه حتی سرزلف حتی نوک ناخن در ضمن ناخن بلند مکروهه و در د ...

اتفاقا من حدیث خوندم که ناخن بلند برای زن توصیه شده😐

هرگاه بنده بگوید بسم الله الرحمن الرحیم،خداوند متعال میگوید :بنده ی من ،با نام من آغاز کرد،بر من است که کارهایش را به انجام رسانم،و اورا در همه حال برکت دهم💖

گل من اصل وضو اینه اب به همه جا برسه بنظرت با کاشت اب به همه جا میرسه؟

کاشت مژهرهم اشکال داره

خوزستان مانند مادر است،کمتر از همه میخورد کمتر ازهمه میپوشد کمترازهمه استراحت میکند و تمام نق و نوق ها را تحمل میکند😢خوزستان تنهاست...😢
مراجع میگن اعضا وضو باید به آب وضو ترشده باشه حتی سرزلف حتی نوک ناخن در ضمن ناخن بلند مکروهه و در د ...

ینی شیطون میره زیر ناخن؟

بیا بشکن در این خونه رو اما به دلم دست نزن،منه دیوونه رو با غرورت بیا پس نزن،دلم آتیشه ولی حالیشه بزن از شراب این دل تو حاله این مست نزن....
2740
اتفاقا من حدیث خوندم که ناخن بلند برای زن توصیه شده😐

میخواستم بپرسم آیا حدیثی ار ائمه (ع) یا پیامبر(ص) در مورد بلند نگهداشتن ناخن برای خانم ها داریم یا خیر.
با تشکرپاسخ : با عرض سلام و تحیت.
دوست محترم! بله، در روایتی از پیامبر اکرم(ص) نقل شده که فرمودند: “زنان ناخن هایشان را کوتاه نکند که این
برای آنها زینت است.”(“کافی”، ج۶، ص۴۹۱) ولی باید توجه داشت که فرض روایت، نه آن چیزی است که امروزه رایج
شده و به موجب نمایان بودنش، موجب جلب توجه نامحرم است.
با آرزوی توفیق.

هرگاه بنده بگوید بسم الله الرحمن الرحیم،خداوند متعال میگوید :بنده ی من ،با نام من آغاز کرد،بر من است که کارهایش را به انجام رسانم،و اورا در همه حال برکت دهم💖
واقعا از هر سمت و سو نگاه میکنم میبینم ناخن بلند چطور میتونه جایگاه شیطان باشه؟؟

منظورشون میکروبه که زیر ناخن جمع میشه.اونوقتا که میکروب نمیدونستن چیه اینجوری میگفتن که مردم گوش بدن.ولی همونطور که گفتم و حدیثم فرستادم واسه زنا توصیه شده ناخناشونو کوتاه نکنن

2706