2733
2739
عنوان

خرید های خونه

721 بازدید | 82 پست

خانم هایی که شاغلن بیایید بگید ایراد از منه؟؟؟شما از حقوقتون واسه خونتون گوشت و مرغ و ... و وسایل مصرفی میخرید؟؟بابا مگه وظیفه مردا نیست این چیزا رو بخرن؟من از این اخلاقا ندارم که بگم پولم فقط واسه خودمه،واسه خونه هم همیشه خرید میکنم ولی دیگه ۴۰۰ هزار تومن پول گوشت که دیگه من نباید بدم،بد میگم؟

و خدایی که در این نزدیکیست ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

امروز رفتم یه کم گوشت چرخکرده خریدم که غذا درست کنم خیر سرم شوهرم اومد بخوریم.اومده میگه چقد گوشت خریدی؟میگم ۳۰ تومن.میگه وا خب چرا انقد کم خریدی😡😡😡😡گفتم بابا خب من که نباید گوشت بخرم حالا اینو خریدم دو وعده غدا بخوریم تا بعد بریم باهم بخریم.سر شام قهر کرد رفت گفت تو داری منت میذاری😡😡😢😢

2740

منم خوشم نمیاد همش پول من و تو کنم خودش هم میدونه،ولی خب فک میکنم مردا دیگه خیلی خوشبحالشون میشه اینجوری.خودشم میدونه که از این اخلاقا ندارم نمیدونم چش بود

امروز رفتم یه کم گوشت چرخکرده خریدم که غذا درست کنم خیر سرم شوهرم اومد بخوریم.اومده میگه چقد گوشت خر ...

من چون قول دادم تااخرقسطمون که دوسال دیگس ماهانه ازحقوقم کمکش میکنم....ولی خرج خونه نه....پول توجبیب هم ماهانه میگیرم ازش

نی نی جووونمبیاتودلممم.......  
2706