2737
2739
عنوان

خرید های خونه

| مشاهده متن کامل بحث + 721 بازدید | 82 پست

سالهاي اول زندگي همه حقوقم رو ميزاشتم وسط و خرج روزمره ميشد

چون حقوق همسرم كافي نبود

ولي الان ٦سال هست كه همه حقوقم صرف خريداي شخصي كادو براي دوروبري هام ميشه

چون الان بدون كمك من از پس هزينه ها برمياد

اگر همسرتون درآمدش كافيه خير شما نياز نيست هزينه هاي جاري رو بديد

من معلم هستم، درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا همیشه خرید میکنم مگه میشه نکنم؟بالاخره منم دارم از وقتی که باید برای شوهرم بذارم میزنم و میرم سر کار حالا  واسه خونه خرید کنم خگهم راه دوری نمیره،ولی واقعا خریدهای عمده رو دوست ندارم انجام بدم مثل گوشت و برنج و ..

و خدایی که در این نزدیکیست ...
من چون قول دادم تااخرقسطمون که دوسال دیگس ماهانه ازحقوقم کمکش میکنم....ولی خرج خونه نه....پول توجبیب ...

خوش به حالت منم آرزودارم شوهرم بهم خرجی بده،دلیل نمیشه چون خودم درامد دارم بهم پول نده،ولی خب نمیده😆خسیس نیستا اصلااااا

2728
اونم بالاخره جای دیگه خرج میکنه. پول خرج میشه دیگه حالا یا واسه خرج خونه یا تعمیر خونه یا مسافرت یا ...

والا از طرف اداره بهم یه مسافرت دادن فقط باید ۱۰۰ تومن واریز کنم.بهش میگم شماره حسابشو گرفتم کی میریزی پولشو ؟میگه خودت بریز دیگه😕😕

نخر چرا میخری هنوز نمیدونی مردا پرروان؛من سرکار نمیرم؛اونروز تلفنمونو شوهرم یادش رفته بود بده قطع شده بود ؛مادرشوهرم‌گفت خوب خودت بده به اون زنگ نزن ؛آخه یعنی چی این تفکر؛همونجا گفتم تو دلم شکره خدا که سره کار نمیرم؛گوشت نخور ولی پولشو نده

پسرم ❤❤😍😍😘😘
2740
عزیزم شماکه داری ازحقوقت خرج میکنی ،بنظرم باهاش صحبت کن که بهت خرجی بده یعنی فقط واسه خودت .نه خرج خ ...

اصلا نمیدونم چرا رو این موضوع حساسه کلا از حرف پول بدش میاد.بازم میگما خدایی اصلا خسیس نیست ولی مادر خودش که شاغل بوده همیشه حقوق خودشو خرج مایحتاج روزمره خونه کرده اینا هم بد عادت شدن😥😥 حتی دیدم خیلی وقتا پدر شوهرمم به مادرشوهرم میگه پول فلان چیزو تو باید بدی😬

سلام.وقتتون بخیر.

وقتی ازدواجی صورت میگیره زن و مرد تعهد میدن که هم رو خوشبخت کنند.تا اخر مال هم باشن چه از نظر جسمی و چ از نظر عاطفی و.. 

و همدیگر رو کامل کنن و در کنار هم با ارامش زندگی کنند.

تو زندگی زناشویی دیگه پول من پول تو مطرح نیست..

چیزی که تو زندگی خودم  بوده..پدر و مادرم پا به پای هم کار کردن پولاشونو گذاشتن رو هم زندگیشونو درست کردن.

به نظر من پول من پول تو و وظیفه و.. اصلا حرف درستی نیست تو زندگی زناشویی و زن و مرد هرچی دارن مشترکا مال همه.

شما هم خیلی خانم خوبی هستین..که هوای شوهرتون رو دارین واقعا باید به شما افتخار کرد که هوای زندگیتون رو دارین.

متاسفانه یا خوشبختانه ما اقایون زیادی مغرورریم و رفتار شوهر شما یک جور خصلتی هست که تو همه اقایون وجود داره.

ما حاضریم بمیریم ولی دستمون جلو زن و بچه و.. دراز نباشه..یا براشون کم نذاریم.این موضوع شاید در ظاهرمون نشون نده

چون ما ادمایی هستیم که همه چیرو تو خودمون میریزیم..

در کل..انشاءلله خداوند به شما و زندگیتون خیر و برکت دهد.سوال تعمیر لوازم خانگی داشتین در خدمتم.

تمام.

آقای تعمیرکار هستم در خدمت کاربران.(تعمیرکار لوازم خانگی)    به  تاپیک هام سر بزنید  میتونه براتون مفید باشه.
نخر چرا میخری هنوز نمیدونی مردا پرروان؛من سرکار نمیرم؛اونروز تلفنمونو شوهرم یادش رفته بود بده قطع شد ...

همون دیگه هی پررو تر هم میشن.خوب کاری کردی.والا ما شاغلا چوب دوسر .... ایم😕

برای یک زندگی مشترک خوب..باید همه جوره مایع گذاشت..باید سوخت..باید ساخت..

اینارو دارم به خودمم میگم که بتونم تو گرمای تابستون..و تو سرمای زمستون..که برای روزی حلال تلاش میکنم ..جونی داشته باشم..قوت قلبی داشته باشم..

این روز ها واقعا اوضاع اقتصادی افتضاحه..

خدا هیچکسی رو شرمنده خانواده اش نکنه..

بگو آمین.

آقای تعمیرکار هستم در خدمت کاربران.(تعمیرکار لوازم خانگی)    به  تاپیک هام سر بزنید  میتونه براتون مفید باشه.
سلام.وقتتون بخیر. وقتی ازدواجی صورت میگیره زن و مرد تعهد میدن که هم رو خوشبخت کنند.تا اخر مال هم با ...

حرف شما کاملا درسته و منم گفتم که این اخلاقو ندارم والا همیشه کلی خرید میکنم واسه خونه گاهی اجاره ۲ میلیونی خونه رو من میدم اصلا هم حرفی از پول نمیزنم .امشب ولی من اصلا لحن بدی نداشتم.گفت چرا گوشت کم خریدی.!!!از این ناراحتم که وظیفه میشه....

برای یک زندگی مشترک خوب..باید همه جوره مایع گذاشت..باید سوخت..باید ساخت.. اینارو دارم به خودمم میگم ...

خداییش هواشو دارم نمیذارم شرمنده بشه برادر من، ولی گاهی دلم میخواد اختیار پول خودمو داشته باشم یا مثل خانمایی که خونه دارن فکر این چیزارو نکنم شوهرم بخره بیاره .اون پول اصلا برام مهم نیست خداوکیلی ولی این حس رو دوست ندارم.

2706