2752
2734
عنوان

صحبت كردم راحب طلاق توافقي...

| مشاهده متن کامل بحث + 845 بازدید | 59 پست
پس چرا شمارش تو گوشيش بود؟ چرا خرفاشون يكي نيس؟

خب این احتمال رو بده ک شوهرت داره راست میگه اون خانومه دروغ

طلاق و ... رو تا ۱۰۰درصد بهت ثابت نشده اصلا درموردش حرف بزن

من نمیدونم برم یا بمونم کاری بکن 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیخوام توجیهش کنم ,اما بعضی وقتا آدم ناچار میشی دروغ بگی .شاید پیش خودش فکر کرده اگه واقعیتو بگه با ...

نميدونم دارم ديوونه ميشم از فكر و خيال 

هرچقدر فكر ميكنم نميتونم دوباره بهش اعتماد كنم 

از كجا معلوم داستان چيع؟😔

2731
نميدونم دارم ديوونه ميشم از فكر و خيال  هرچقدر فكر ميكنم نميتونم دوباره بهش اعتماد كنم  ...

اگه این اتفاق برای خودت میفتاد چه حسی داشتی که همسرت میخواست طلاقت بده و حرفاتو باور نکنه

ي بار ي خانوم بهش ز زد اما بعدش ك همسرم ز زد گفت اشتباه شده و.... چه ي بار چه صد بار  مطمعناا ...

حواستو بیستر جمع کن ولی ب نظرم اینا دلیلی برای خیانت کردن نبست 

من نمیدونم برم یا بمونم کاری بکن 

عزیزم یه مورد اینکه شما الان میخوای کار به جدایی بکشونی پس تو تاپیک قبلی گغتی نمیخوای آبرو ریزی بشه بخاطر همین به پسر خاله زنگ نزدی،الان که تو فکر طلاق هستی رودر رو کن،پسرخاله و همسرت باید توضيح بدن،در این زمینه کوتاه نیا که اگر بگذری همیشه علامت سوال تو ذهنت میمونه،از همسرت باید بخوای بهت حقیقت رو بگه که شکی تو دلت نمونه و حق طلاق رو بگیری،

یه مورد دیگه اینکه اگر واقعا شماره دوست دختر پسرخاله همسرت باشه نباید همسرت اینقدر زود کوتاه بیاد و بهت حق طلاق بده باید تو رو متوجه میکرد که داری اشتباه میگی ،پس یه چیزی این وسط هست

من اگر جای شما بودم هم از پسرخاله میپرسیدم هم آدرس اون خانم رو پیدا میکردم و میرفتم دم خونش ،البته به همسرم اینجوری میگفتم که بدونه من الکی موتاه نمیام و باید منو قانع کنه که سوتفاهم بوده،وگرنه گریه و زاری کاری نداره

نميدونم دارم ديوونه ميشم از فكر و خيال  هرچقدر فكر ميكنم نميتونم دوباره بهش اعتماد كنم  ...

عزیزم زندگی مشترک انقدر زیر و بم داره که این نگرانی های جزئی توش گُمه .نمیگم مث کبک سرتو زیر برف کنی اما اساس زندگیتو بر پایه اعتماد طرفین بنا کن ,همیشه شوهرتو باور کن مگر اینکه خلافش ثابت بشه

قلبت را به خدا بسپار وقتی میدانی بدون حکمت او برگی از درختی نمی افتد...
عزیزم یه مورد اینکه شما الان میخوای کار به جدایی بکشونی پس تو تاپیک قبلی گغتی نمیخوای آبرو ریزی بشه ...

منم مطمعنم ي چيز هست كه داره حق طلاق ميده و اصلا نخواستم رودرو كنه 

فايده نداره واسم و نميخوام اينو 

با اين شك نميتونم زندگي كنم 

پس چرا شمارش تو گوشيش بود؟ چرا خرفاشون يكي نيس؟

چرا دوباره به خانومه زنگ نمیزنی و رودر رو نمیکنین به خاطر یه دختر زندگیتو میخوای خراب کنی.شاید واقعا چیزی نبوده و دختره به خاطر ابروش یه چیز دیگه گفته.ترسیده

تمام زندگیم همسرم😘😘😘😘

منم چندتا شماره‌مزاحم تو بلک لیست دارم.

همیشه وقتی بیشتر از ۲ _۳بار شمارم رو اشتباه بگیرن یابدونم قصد مزاحمت دارن میذارم بلک لیست.

مگه به جز شماره چیز دیگه ای ازش دیدی؟

2706