2737
2734
عنوان

صحبت كردم راحب طلاق توافقي...

| مشاهده متن کامل بحث + 845 بازدید | 59 پست
چرا دوباره به خانومه زنگ نمیزنی و رودر رو نمیکنین به خاطر یه دختر زندگیتو میخوای خراب کنی.شاید واقعا ...

خيلي با خانمه حرف زدم 

عكس خودش و همسرش رو داد

اصلا قبل صحبت كردن من فقط رو پروفايلش و اسم پروفايلش ام بود و ميگفت عشقم ام 

ميگفت من شوهرمو دوس دارم و از اين جور حرفا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم مطمعنم ي چيز هست كه داره حق طلاق ميده و اصلا نخواستم رودرو كنه  فايده نداره واسم و نم ...

خانمی وظیفه همسرت هست که شما رو قانع کنه و شک شما رو از بین ببره،وگرنه فایده ای نداره حق طلاق دادن،مردی که ریگی به کفشش نباشه به این راحتی حق طلاق نمیده،البته میتونی هم خوش خیال باشی و فکر کنی همسرت از روی حسن نیت میخواد حق طلاق بهت بده،بستگی به خودت داره

ببین عزیزم زندگی پستی بلندی زیاد داره و گاهی عکس العمل تند ممکنه دو نفر و از هم دور کنه... یه کم باید ملایم تر رفتار کنی و برای هر چیزی به این راحتی اسم طلاق به کار نبری اگر دلت به این زندگی راضی نیست تمومش کن و شروع کن به خود شناسی ولی اگر آگاهانه انتخاب کردی بمون و بساز زندگیتو ... و بدون زندگی دکمه بازگشت نداره

2731
ب نظرت راهش طلاقه؟ یا صحبت کردن و حل ماجرا

صحبت كردن فايده اي نداره وقتي اصلا حرفاش رو باور ندارم 

هر كلمه اي كه از دهنش مياد بيرون با خودم ميگم داره دروغ ميگه 

من باورش ندارم اصلا

2740
ميدونم يه چيز هست كه داره حق طلاق ميده

پس دنبال ماجرا رو بگیر و حداقل به خودت ثابت کن که اشتباه کردی یا نه!

هم سراغ پسرخاله برو هم اون خانم

اگر میخوای مطمئن بشی باید تلاش کنی

صحبت كردن فايده اي نداره وقتي اصلا حرفاش رو باور ندارم  هر كلمه اي كه از دهنش مياد بيرون با خو ...

اون وقت حرف اون خانوم رو ک نمیشناسی قبول داری؟؟؟؟؟

پس سر چ اعتمادی پای سفره عقد نشستی و بله گفتی؟؟؟؟؟؟

با تو تمام جزئیات مهم اند،حتی خودم
خب با دروغاش بي اعتماد شدم

ما  الان هرچی بگیم شما حرف خودتو میزنی

معلومه ک تصمیمت جدیه

پس چرا اومدی اینجا تاپیک زدی برو کارو یک سره کن و خلاص

با تو تمام جزئیات مهم اند،حتی خودم

من زنی هستم که آینده فردای تو هستم. اگر میتونی تا اخر عمر ببینی و بمیری ولی دم نزنی باهاش زندگی کن ولی اگر تحمل نداری تمومش کن. من پیر شدم تو زندگیم اما وقتی همه گفتن جدا شو و من فرصت دادم همه پلای پشت سرم و خراب کردم هم همسرم پر رو تر شد و دیگه مابقی زندگی کوفتی

مـن هـمانی ام که بی تو...پای تمام دوست داشتنهایم ایستاده ام...🥺
2706