2737
2734
شما چرا بیداری؟ 

خخخخخ نیمساعت پیش با شوهرم دعوام شد ..به خاطر اون..اینم شانس منه دیگه

منم دلم میخواد مامان شم .ولی اگه ۲۰سال دیگه بچم بهم گفت کاش منو بدنیا نمی آوردی😢چی بگم بهش ...😔

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

من کم خواب شدم جديدا کلا 4ساعت مى تونم بخوابم الان پچم 11خوابيده ,ولى من خوابم نمى برهبچم 11ظهر هم بيداره قبلشم دوبار شير مى خواد

راه حل واسه خواب ,داروى گياهى که فردا بخورم

2731
سرم درد میکنه فشارم پایینه تشنمه

بلند شو یه شربتی آب قندی چیزی بخور سرتم خوب میشه عزیزم

بیا یکدیگر را دعا کنیم،دعا کنیم خدا را نگاهش را حضورش را از یاد نبریم،دعا کنیم که هیچ گاه محبت را از کسی دریغ نکنیم،دعا کنیم که دردهایمان پایان پذیرد و طعم خوش زندگی را بچشیم😇💕
2740

سلام.دیشب قصد کردم روزه بگیرم.امروز.نگران بودمبرا سحری بیدار نشم.اما سرساعت بیدارشدم.قربون خدا برم 

شمارش معکوس برای گرفتن دستای پرنسس زمستونیم .خدایاشکرت.اللهم صل علی محمدوآل محمد.عشقم بدنیا اومد.دختر نازم میمیرم برات روزی هزار بار.فدای خنده هات  شیرین عسلم 
 سلام.دیشب قصد کردم روزه بگیرم.امروز.نگران بودمبرا سحری بیدار نشم.اما سرساعت بیدارشدم.قربون خ ...

قیول باشه 

منم دلم میخواد مامان شم .ولی اگه ۲۰سال دیگه بچم بهم گفت کاش منو بدنیا نمی آوردی😢چی بگم بهش ...😔
 سلام.دیشب قصد کردم روزه بگیرم.امروز.نگران بودمبرا سحری بیدار نشم.اما سرساعت بیدارشدم.قربون خ ...

قبول باشه التماس دعا

بیا یکدیگر را دعا کنیم،دعا کنیم خدا را نگاهش را حضورش را از یاد نبریم،دعا کنیم که هیچ گاه محبت را از کسی دریغ نکنیم،دعا کنیم که دردهایمان پایان پذیرد و طعم خوش زندگی را بچشیم😇💕
قیول باشه 

ممنون عزیزم

شمارش معکوس برای گرفتن دستای پرنسس زمستونیم .خدایاشکرت.اللهم صل علی محمدوآل محمد.عشقم بدنیا اومد.دختر نازم میمیرم برات روزی هزار بار.فدای خنده هات  شیرین عسلم 
2706