2733
2739

دوستان بابلی، اگر کسی رو می شناسید که نیاز به یه سری وسایل سیسمونی دخترونه داره، لطفا به من اطلاع بدید. من دخترم پنج ماهشه تازه یعنی وسایل اصلا کهنه نیست، شااااید دو بار استفاده شده باشه، کالسکه دو تا دارم، صندلی ماشین دو تا دارم، کریر دو تا دارم، یکیشون استفاده ام نمیشه و واقعا فقط برام جاگیر شده.... میخوام اگه کسی نیازمند هست بدم استفاده کنه. 

یه سری لباس دخترم هم هست که دیگه تنگشه ولی استفاده شده، یه سری هم از مای نی نی خریدم که اصلا استفاده نشد، دخترم 3500 بود وزنش، اصلا کش شلوار اینقدر به تنش تنگ بود که همون لحظه درآوردیم لباسای بیمارستانشو.... کلی لباس سایز صفر و یک نو داره، همه سفید. زیرپوش و شورت عینکی و ... هست. پشه بند چند تا دارم... 

برام پیام بگذارید لطفا. نمیتونم جایی پست کنم، این خواهش رو نداشته باشید، با بچه کوچیک برام سخته. خودشون باید زحمت بکشن بیان ببرن.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من یک نفر رو میشناسم که چندروزه زایمان کرده

خانمه شوهرش معتاده ، ولشون کرده رفته

سالی چندبار میاد خونه ، که جورش رو خانم بیچاره باید بکشه

شش تا بچه قد و نیم قد داره

روستا زندگی میکنه ، میاد مسجد شهر ، دم در میشینه پول جمع کنه برای بچه ها غذا میخره

روستای اطراف ساری

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم [smiley]s/sm_29.gif[/smiley]

برای اطمینان رفتیم خونشون رو دیدیم

فقط یک اتاق از پدرش بهش ارث رسیده

سقف اتاق ایرانیت

پول گاز نداده قطع کردن

حموم یا خونه همسایه ها میرن . یا توی خونه با لگن آب

خانمه تمام دندوناش ریخته . احتمالا بخاطر بارداریها و تغذیه نامناسب

اگه صلاح میدونین چیزی بهشون بدین ، با شما هماهنگ میکنم برای گرفتن وسایل

2740

عزیزم گفتم که وسایلم نوی نو هست. ست هم هست. برای خانمی که شش تا بچه داره چه ضرورتی داره سرویس کالسکه ست؟ 

لباس رو قبول دارم لازم میشه ولی ست کالسکه رو میخوام به کسی که دخترش زایمان داره و دستش نیست براش سیسمونی بگیره بدم. شرمنده ام. 

خانم نیازمند زیاد میشناسم ولی خانواده با آبرو که برای سیسمونی دخترشون مونده باشن میخوام پیدا کنم. 

دختر من دو بار هم تو کریرش ننشسته. کالسکه اش فقط یه بار رفتیم پارک باهاش... یعنی میگم نو... دیگه بچه ام 5 ماهشه.

باشه عزیزم

منم منظورم لباس و وسایل ضروری نگهداری نوزاد بود

آخه خانومه بد سرپرسته

محتاج سیر کردن شکم بچه هاشه

دیگه پولی برای رخت و لباسشون نمیمونه

من فقط قصد خیر داشتم

ان شاءالله یک مورد ، که مورد نظرتون هست پیدا کنین

اجرتون با خدا