2733
2734
عنوان

شیاف ضدسقط فرتیجست

228 بازدید | 20 پست

دوستان من توهفته پنجم بارداری هستم تاامروز نه دردشدید نه لک بینی داشتم ولی بخاطرسقطی که چندماه پبش داشتم دکتربرام شیاف فرتیجست پروژسترون تجویزکرد ازدیشب که اولین شیاف واستفاده کردم خیلی دردام کمترشده یعنی دردشدید که نداشتم فقط موقع خوابیدن یکم پادردوکمردرد داشتم ولی ازدیشب دیگه درد ندارم دردسینمم که سفت ودردناک شده بود خیلی کم شده راستش یکم استرس گرفتم که چرا علائمم ازبین رفته بنظرشماایارشدجنین متوقف شده یااینکه بخاطرشیاف دردام ازبین رفته ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
بخاطر شیاف عزیزم منم بخاطر دردام دکتر بهم شیاف داد خیلی کمتر شدن

یعنی خیالم راحت باشه جنین رشدش متوقف نشده؟ چون 8ابان رفتم بتای تیتردادم 1257بود دوروز بعدشم دوباره تکرار کردم 3050شده بود دکتر گفت رشدش خوب ونرماله یعنی تیتراگرنرمال بره بالا یعنی جنین درحال رشدهست؟

منم همین شیاف استفاده میکنم بخاطر خون ریزیم  ولی تاثیری تو درد و انا حس نکردم

چند وقته خونریزی داری؟ الان قط شده؟

تیکر بارداری نیست..واسه رسیدن به ارزوهامه میشه یه صلوات مهمونم کنید😘😘😘😘
2738
منم همین شیاف استفاده میکنم بخاطر خون ریزیم  ولی تاثیری تو درد و انا حس نکردم

خب شما خون ریزی داری درداتم بخاطرخونریزیته ولی من اصلا خداروشکرنه لکه بینی دارم نه دردشدید

چند وقته خونریزی داری؟ الان قط شده؟

اول لک قهوهای بود بعد رفتم دکتر شیاف داد .با استراحت مطلق 

ولی الان ی هفته ای  هس خون ریزی دارم

الان کم شده نسبت ب قبل 

ولی قط نشده پرولوتون هم میزنم 

👈یکی از آرزوهام اینه که دوربین و آیینهی خونمون به توافق برسن ک من دقیقا چ شکلیم  👉  
2706