2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من شب ۱۶ ام هستم امروز کیت گذاشتم از امروز اقدام کردم ایشالا این ماه بشه😥

الهی ... نگاهی... 🙏🚼🙏 می خواهم مادر شوم 🌹 چشیدن لذتی دیگر از زندگی 🌹 لذتی که خداوند به همه کسانی که لایق میداند می چشاند می خواهم مادر شوم 🚼 می خواهم وجودم را بستری برای وجودی دیگر کنم 🚼می خواهم صفحه ای دیگر از خوشبختی را ورق بزنم🙌 می خواهم مادر شوم چقدر شیرین است تپیدن دو قلب در یک بدن🚼 چقدر شیرین است تمرکز رحمت خداوند بر روی تو ، بر روی قسمتی از بدن تو ، بر روی رحم تو 🚼 خداوندا رحمتت را به من و همسرم عطا فرما 👪💑 می خواهم مادر شوم م : مهربانی الف : آرامش د : دلدادگی ر : رحمت خدا خداوندا مهربانی آرامش دلدادگی و رحمتت را بیش از پیش به من عطا فرما🌹🚼🙏🌹
2731

سلام اول از خودم شروع کنم 11مهر اولین روز پریودم بود امروز روز 25 میشه که البته روز 12 ام اقدام داشتم.

بلافاصله فردای اقدام سرگیجه بسیااااار شدید داشتم..از روز سوم چهارم توی شکمم حباب حباب شدن حس میکنم از روز 20ام همش دل درد پریودی دارم و سمت چپ شکمم و دور نافم سمت چپ خیلی درد میکنه...امروز رونامم گرفته....خییییلی کم شبا حالت تهوع دارم خییییلی کم. ولی حسم میگه 50.50

11مهر پری شدم با ده روز جلو انداختن

این ماه پنجم اقدامه

علائم درد سینه تهوع و حالمم به هم میخوره ام نمیدونم دلیلش حاملگیه یا نه

امروز24سیکلمه

میترسم بیبی چک بزارم 

دخترم تمام زندگی منهههه  
2738
دوره هات چند روزس؟

۳۱ روزه 

الهی ... نگاهی... 🙏🚼🙏 می خواهم مادر شوم 🌹 چشیدن لذتی دیگر از زندگی 🌹 لذتی که خداوند به همه کسانی که لایق میداند می چشاند می خواهم مادر شوم 🚼 می خواهم وجودم را بستری برای وجودی دیگر کنم 🚼می خواهم صفحه ای دیگر از خوشبختی را ورق بزنم🙌 می خواهم مادر شوم چقدر شیرین است تپیدن دو قلب در یک بدن🚼 چقدر شیرین است تمرکز رحمت خداوند بر روی تو ، بر روی قسمتی از بدن تو ، بر روی رحم تو 🚼 خداوندا رحمتت را به من و همسرم عطا فرما 👪💑 می خواهم مادر شوم م : مهربانی الف : آرامش د : دلدادگی ر : رحمت خدا خداوندا مهربانی آرامش دلدادگی و رحمتت را بیش از پیش به من عطا فرما🌹🚼🙏🌹

من امروز 27پری هستم و 5یا4روز دیگه موعدمه.

اینماه خیلی درد و تیر کشیدن زیر دلم دارم یکمم دمای بدنم بالاست از کیت استفاده کردم و اقدام داشتم.نمیدونم دوسدارم باردار باشم ولی میترسم دلخوش کنم....تااونجایی که بتونم بی بی نمیذارم

خدایا عیدیه عید غدیر امسالم جواب مثبت آزمایش بارداریم باشه لطفا.....
من شب ۱۶ ام هستم امروز کیت گذاشتم از امروز اقدام کردم ایشالا این ماه بشه😥

شما وقتی کیت خط پایینی پر رنگ تر باشه اقدام میکنن همون روز

جنسیت مد نظرتونه یا فقط قصدتون بارداریه؟؟

سلام من امروز روز 15 سیکل هستم 

اقدام کردم تا ببینم خدا چی میخاد 

بی بی چک نمیذارم مگه عقب بیفته اونم سه چهار روز

معجزه ای در راه است....

من مامان کنجدم   Thank God..my wish comes true 2017......baby...2018
2706