2737
2734
عنوان

کی اینجا منو میشناسه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 687 بازدید | 64 پست
آفرین    

***** مـــــــــعجزه زمانی اتفاق می افتد که تو به جای انرژی بخشیدن به ترس هایت، به رویاهایِ زیبایَت انرژی بدهی، به جای باور کردنِ ترس هایت، رویاهایت را بـــــاور کنی. همه ی زندگی روی همین دو واژه استواره : بــــــــــــــــــــــاور ، تمـــــــــــرکز
آفرین    

اگر کاربریت این بوده 👆 اسم کاربری رو داری اشتباه می‌زنی! 

خود من در مورد کاربریم همین مشکل رو‌ داشتم یک سال طول کشید تا متوجه بشم و کاربری قدیمیم رو بازیابی کنم، البته من از سال ۸۷ عضو بودم و یکبار رمزم رو فراموش کردم و‌ دوباره اول ۸۹ عضو شدم😅 

***** مـــــــــعجزه زمانی اتفاق می افتد که تو به جای انرژی بخشیدن به ترس هایت، به رویاهایِ زیبایَت انرژی بدهی، به جای باور کردنِ ترس هایت، رویاهایت را بـــــاور کنی. همه ی زندگی روی همین دو واژه استواره : بــــــــــــــــــــــاور ، تمـــــــــــرکز

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه جالب  فکر کنم همین باشه ولی این اصلا29717 رو یادم نمیاد میشه کاریش کرد؟

آره ، این اسم رو بزن با همون رمزی که یادته درست میشه 

منم همینجوری تونستم وارد کاربریم بشم

2742