2752
2739
عنوان

کسی پسرش اینجوری بوده

292 بازدید | 19 پست

پسرم به چرخوندن چرخ ماشین خیلی علاقه داره بیست ماهه هست الان جدیدا دور خودش هم می‌چرخه و سرش رو به دیوار میکوبونه 

اینا میتونه علایم اوتیسم. باشه 

ولی اسمشو صدا میزنم عکس العمل نشون میده 

مادرم جای خالیت همیشه همراه من است بعد از تو خندیدن سخت که نه غیر ممکن شد کاش بودی تا دستانت را میگرفتم و دیگر رها نمی کردم دلم برایت تنگ است االهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم 
نه پسر منم همینجور بود ،اوتیسم نداره

سرشو می گویید به دیوار یا دور خودش میچرخید؟

مادرم جای خالیت همیشه همراه من است بعد از تو خندیدن سخت که نه غیر ممکن شد کاش بودی تا دستانت را میگرفتم و دیگر رها نمی کردم دلم برایت تنگ است االهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سرشو می گویید به دیوار یا دور خودش میچرخید؟

عصبانی که میشد سرش رو به زمین میکوبید ،چرخ کیچرخوند ،دور خودش میچرخید،اسباب بازیهای رو ردیف میکرد 

اما آتیسم نداره ۸ سالشه

2731
عصبانی که میشد سرش رو به زمین میکوبید ،چرخ کیچرخوند ،دور خودش میچرخید،اسباب بازیهای رو ردیف میکرد&nb ...

من خیلی نگرانم آخه چند وقته بهونه گیر شده قبلاً اصلا بهونه نمی‌گرفت الان خیلی اذیت میکنه

زبون باز کرده؟

سه چهار تا کلمه

2740
عصبانی که میشد سرش رو به زمین میکوبید ،چرخ کیچرخوند ،دور خودش میچرخید،اسباب بازیهای رو ردیف میکرد&nb ...

بیش فعالی یا عدم تمرکز نداشت؟آخه پسر منم دقیقا علایم پسر شما رو داشت الان تمرکزش بسیار پایینه

همون ،چون زبان بازنکرده برای حالی کردن خواسته اش به شما کلافه میشه و غر میزنه

ممنون که وقت گذاشتی  انشالله که تموم بچه ها سلامت باشم