2737
2739
عنوان

کی اینجا منو میشناسه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 687 بازدید | 64 پست
شما تو اکیپ سمیا اینا بودین ؟ خیلیا دیگه نمیان ..منم نمیومدم حامله شدم باز اومدم

اره سمیا..من.میشاد.فندق.ارشیا..شاداب..بابای شنگول..یاس منگولا..

چه روزایی بودا

هی دِلمـــــــــــ !!! یـــــــــه خواهِــــــــــش ؟؟؟ دیـــــگــه نَخواهـــش ....

من نمیشناسمتون؛

گر بر فلکم دست بدی چون یزدان،

برداشتمی من این فلک را ز میان

از نو فلکی دگر چنان ساختمی،

" آزاده" به کام دل رسیدی آسان؛

خیام

آرزوی من، آزادی زنان ایران و تساوی حقوق آنها با مردان است.من به رنجهایی که خواهرانم در این مملکت در اثر بی‌عدالتی مردان می‌برند، کاملاً واقف هستم و نیمی از هنرم را برای تجسم دردها و آلام آنها به کار می‌برم. آرزوی من ایجاد یک محیط مساعد برای فعالیتهای علمی، هنری و اجتماعی زنان است.(فروغ فرخزاد)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من می شناسمت   تاپیک اعتراف برای شماا بود

اتفاقا به یادت بودم .  

دخترم، تمام تلاش ها ، تمام دویدن ها و نرسیدن ها تمام شکستن ها ،فدای اشک هایی که از شوق شنیدن خبر آمدن تو می ریزم  🍀🍀
واقعا چقدر پست هامون كم شده ها!!!! من أصلا تا الان به تعداد پستهام دقت نكرده بودم چرا اينطوري شده!! ...

من ۲۰ هزار تا پست داشتم.

هی دِلمـــــــــــ !!! یـــــــــه خواهِــــــــــش ؟؟؟ دیـــــگــه نَخواهـــش ....
2738
واقعا چقدر پست هامون كم شده ها!!!! من أصلا تا الان به تعداد پستهام دقت نكرده بودم چرا اينطوري شده!! ...

از وقتی ورژن سایت رو عوض کردن این جوری شده

دخترم، تمام تلاش ها ، تمام دویدن ها و نرسیدن ها تمام شکستن ها ،فدای اشک هایی که از شوق شنیدن خبر آمدن تو می ریزم  🍀🍀
من می شناسمت     تاپیک اعتراف برای شماا بود اتفاقا به یادت بودم .    

اعترافات نگفته  

زیباکده کجاست دیگه😆

میخوای بری؟؟؟  

خدایا یعنی میشه دانشگاه علم و فرهنگ تهران قبول بشم🙏از ذوق بال درمیارم وقتی قبول بشم حتی فکر کردن بهش هم قند تو دلم آب میکنه📋📖📒📑📓📕📘📗📚📔📙🎓🖊️🖋️📝📏📐📄
2706