2733
2734
شوهرم رفت جواب آزمایش خون رو بگیره بعدش بهم زنگ زد گفت عزیزم جوابو گرفتم من ایدز دارم.حالا باهام ا ...

خخخخخ

بسلامتی روزیکه تو کلاسمون غائب شم،بپرسن کجاس؟ بگن دیشب به عشقش رسید💏💏💏             فقط یادت نره☝      شدی عشق کسیکه از همه عااااشقتره 😍    اینو یادت نره،عشقم*A* فقط با من بخند😁😁      دیگع چشماتو رو دور و بری هاتم ببند😏     اره با من بخند😁😁     

روز عقدمون زمانی ک از ارایشگاه اومدم بیرون جلو فیلمبردار بغلم کرد کلی بوسم کرد بعد ب فیلمبرداره گفت دنبالمون بیاین وای رفتیم اولین جایی ک قرار داشتیم...پیاده شد از گلفروشی ک برام بار اول گل خرید دوباره برام گل خرید خیلی رویایی بود

برا زندگی پریشونم دعا کنین😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خعلی بده بهترین روز زندگی ادم با نارونیه یه ادم دیگ خراب شه

اره ولی اولش فوق العاده بود ملتی رو سرکار گذاشته بودیم تو خونه تو خیابونا برا خودمون میچرخیدیم 

برا زندگی پریشونم دعا کنین😭😭😭
2731

اون روز همسرم سرماخورده بود شدید چون قرص خورده بود باید آزمایشش تکرار میشد 

ازاونورم مدام میرفت دستشوئی منم ترسیدم نکنه معتاد باشه یه سری تاحیاط رفتم دنیالش ببینم چیکارمیکنه دیدم نیست دیگه تادم سرویس بهداشتی نرفتم گفتم یه وقت میبینتم

جواب آزمایش و گرفتنی من تو ماشین بودم شوهرم رفت بگیره.

اومد گفت گفت تورو بذارم خونه مامانت.گروه خونيمون نمیخوره بهم.یه لحظه ترسيدم .بعد گفت شوخی کردم.

مادر فقط آن زنی نیست که هر صبح با صدای دردانه اش بیدار میشود...من هم مادرم...منی که وقتی شب در خواب تو را میبینم دلم نمیخواهد هرگز صبح شود...وقتی در خواب تورا در آغوشم میبینم دلم میلرزد...حتی در خواب هم میدانم که ندارمت....ولی دلم برایت میلرزد...صبح که بیدار میشوم لبخند به لب دارم...چون روی ماه تو را دیده ام...چون تو  در اغوشم بودی...چون بوی تنت رابه ریه هایم کشیده ام...حتی در خواب و برای یک لحظه...آری من هم مادرم... مادر فرزند ندیده و نیامده ام... مادر تویی که برای داشتنت روزهای قشنگ جوانیم را در مطب دکتر ها و بیمارستانها گذرانده ام...مادرتویی که برای داشتنت مشت مشت قرص میخورم وصدها امپول میزنم...منی که تمام تنم ازمرحمت امپولهای گران قیمتم کبود است... من و امثال من مادر تر از هر مادری هستیم...مادرانی زجرکشیده...مادرانی که ثانیه به ثانیه روزهایمان را با حسرت داشتن دلبندمان میگذرانیم... که با دیدن یک کفش نوزادی پشت ویترین مغازه ها دلمان  میلرزد و پر میشود از غصه...پر میشود از حسرت دیدن تو با اینکفشها و تاتی کردنت... آری من هم مادرم...فقط تو را ندارم عزیزکم...فقط  در رویاهایم برایت مادرانگی میکنم.......

ما چهار نفری رفتیم ینی من با مادرم همسری با مامانش بعد چون ما کاملا غریبه بودیم خعلی واسم سخت بود حتا بهش نگا کنم وقتی میخاستیم در ازمایشگاه رو باز کنیم که وارد ببشی اول من دستمو گذاشتم رو دستگیره اونم گذاشت دقیقا دستش رو دستم بود ینی همون لحظه میخاستم بمیرم انقدر سرررخ شدم..حالا که توضیح مبده میگه من از قصد اونکارو کردم شیطون

بسلامتی روزیکه تو کلاسمون غائب شم،بپرسن کجاس؟ بگن دیشب به عشقش رسید💏💏💏             فقط یادت نره☝      شدی عشق کسیکه از همه عااااشقتره 😍    اینو یادت نره،عشقم*A* فقط با من بخند😁😁      دیگع چشماتو رو دور و بری هاتم ببند😏     اره با من بخند😁😁     

تو آزمایشگاه یک پیرمرد چشم سبز و کت و شلواری و سن ۷۰ به بالا با ی دختر روستایی سی به بالا اومده بودن آزمایش بدن

پیرمرده عصا داشت و میلنگید بزور راه میرفت

ازدواج دومش بود😁

ولی دختره ازدواج اولش🙄

بعدشم اومد باما کلاس نشست.

من فقط به شب اول اینا فکر میکردم😂

بعدشم با شوهرم کلی خندیدیم.سوژه بودنا😂

ژاپن حدود11دقیقه 🕑 از آمریکا اختلاف اقتصادی داره.یعنی اگه 11دقیقه برق توآمریکا قطع بشه ژاپن بهش میرسه🏃‍🏃‍.اونوقت توایران برق میره 2ساعت بعد میاد.همه یه صدامیگن📣:الهم صل علی محمدوآل محمد
شوهرم رفت جواب آزمایش خون رو بگیره بعدش بهم زنگ زد گفت عزیزم جوابو گرفتم من ایدز دارم.حالا باهام ا ...

ماهم آزمایش ایدزدادیم اماصبرنکردیم جوابش بیاد چون دیرتر حاضر میشد قبل آزمایش عقد کردیم  

وای بچه ها سری اول ک باشوهرم پشت تلفن دادمیزدم هول شده بودم بلدنبودم بامردحرف بزنم.بنده خداگف انگارنمیتونی حرف بزنی بذارفردامیزنگم....بعدش پیام داد.اولین پیامش این بود:انگشتانت رابه من قرض بده. براشمردن لحظات نبودنت کم آورده ام .بعدمن دوباره پیام عشقی دادم اون پیام عشقی داد.آخرسرگف چراازخودت نمیگی!!!همش متنای عشقی میگیم.

ماباهم دوست نبودیم توذهنم میگفتم نگاچه دروغگوئه منوکی داشته ک الان دلتنگمه  

ینی بایدجفت پامیرفتی توطرزفکرم

بنده بار دوم بود شرکت  رنو  دعوت  ب همکاری شدم دفعه اول  تهران نبودم  تو اون هفته  ک بتونم برم دفعه  دوم هم صاف افتاد  تو روز اآزمایش  نتونستم برم آبروم رفت  

به زندگیم خوش اومدی....
وای روز خواستگاریمون برا خودمون خوب بود بقیه باهم قهر بودن میدونستن ما دوستیم روز ازمایش خونم من قهر ...

یعنی چی گند زد خواهرشوهرت ؟‌

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘