2733
2734

کلا بین خواستگاری تا عروسی من بیست و هشت روز فاصله بود، کلی خاطره های عجله ای، هیجانی و جالب دارم. هر شب دوستامون میومدن الکی باهم جشن میگرفتیم و .... برای آزمایش ما بلد نبودیم که باید از محضر نامه بیاری و بری اداره بهداشت، رفتیم یه آزمایشگاه که پدرم آشنا بود، اونا هم ازمون آزمایش گرفتن، کلی هم پول گرفتن، بعدا فهمیدیم اینا فکر کردن ما مشکل داشتیم، آزمایش های تکمیلی برامون انجام دادن.

دوباره یه روز دیگه رفتیم اداره بهداشت و دوباره از اول علافی و آزمایش و ..... چون وقت کم داشتیم اگر همون روزی که رفتیم آزمایش نمیرفتیم، کلا همه چی به هم میخورد ، چون عروسی من تو عید بود و تو فاصله بیست و هشت روز فاصله بین خواستگاری و عروسی ، نصف بیشترش هم تعطیلی بود.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

خخخ اره دبیرستانی ام... نه ماهه عقدم گلم😁😁😁

چطور به درسات میرسی ؟ نی نی سایتم میای ،به شوهرتم میرسی

والا ما زمان دانش آموزی نه گوشی بود و نه شوهر ،دایییییم درس میخوندیم  بازم وقت کم میاوردیم،شما چقد فعالین ماشالله

رویا هستم ولی نمیشه اسم کاربریمو تغییر بدم
2731
من از کسایی ک بدم اومد خیلی راحت دعوتشون نکردم یکیش خاله خودم

وااااچه عجیبی شمامگه میشه آدم بخاطر خیلی حرفانباید این کاروبکنه بلاخره خاله ان فامیلن اونم نزدیک زشته چه راحت بعد چجوری میخاین توروشون نگاه کنین از این حرفابدترازایناتوهمه ازدواجاهست

چیزی ندارم واسه گفتن من یک بیچاره که هی کاربریم غیب میشه باید ورود بزنم😕😟
وااااچه عجیبی شمامگه میشه آدم بخاطر خیلی حرفانباید این کاروبکنه بلاخره خاله ان فامیلن اونم نزدیک زشت ...

اصلا زشت نیس انقدر راحت بودم ک نگو من دوس ندارم بهترین روز زندگیمو ب خاطر بقیه خراب کنم

برا زندگی پریشونم دعا کنین😭😭😭

راستی جلسه خواستگاریم من چای نبردم داداشم برد چون من رباط صلیبی پاره کرده بودم عمل کرده بودم رو تخت بودم اصن نمیتونستم راه برم در حد نشستم بود😢تازه بخیه هامو کشیده بودم😢چقد درد کشیدم یادش بخیر😭😭😭😭با این حال شوشو بازم منو خواست فداش شم😍

شخصی در کاباره ميميرد و شخصی ديگر در مسجد شاید اولی برای نصیحت داخل رفته بود و دومی برای دزدیدن کفشها پس انسانها را به میل خود قضاوت نکنیم🚶
چطور به درسات میرسی ؟ نی نی سایتم میای ،به شوهرتم میرسی والا ما زمان دانش آموزی نه گوشی بود و نه شو ...

شوهرم که نیس... درسامم که طی روز میخونم شب میان اینجا

بسلامتی روزیکه تو کلاسمون غائب شم،بپرسن کجاس؟ بگن دیشب به عشقش رسید💏💏💏             فقط یادت نره☝      شدی عشق کسیکه از همه عااااشقتره 😍    اینو یادت نره،عشقم*A* فقط با من بخند😁😁      دیگع چشماتو رو دور و بری هاتم ببند😏     اره با من بخند😁😁