2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام البالوی همشهری من

سلام عزیز دلم  

در زندگی یاد گرفتم:با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند.با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه می کند.از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز از من بیزار خواهد بود.وتنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم.

ی خانومی هست که فقط منتظر جو علیه یکی بشه فوری میاد فحش میده

خیلی ازش بدم میاد

واقعا طرز حرف زدنش از هر نوع تاپیک جنسی و غیر اخلاقی زشت تره

انسانیت یعنی اگه شرع و قانونی هم وجود نداشته باشه بازم آدم خوبی باشی👌
خدا به دور امشب چه خبره 😐😐😐

نی نی یاره شبم لالاعه  

🍂🍂 ازم نخواه با تو بموووووووووونم 🍂🍂☔👫  تو هیچی از من نمیدوووونی  اگه بگم رازه دلم رووووووووو....تو هم کنارم نمی مونی  آخ تو هم کنارم نمی موووونی....

وااا     متاسفم برای کاربری که حریم خصوصی خودش رو اینقدر بی ارزش میدونه و برای خودش هم ارزش واحترام قائل نیست و خصوصی ترین مسئله رو میاد  اینجا عنوان میکنه . من نمیدونم موضوع چی بوده ولی اگر همون باشه که کپیش رو فرستادین به نظرم این خانم باید  یاد بگیره به  خودش اگر احترام میذاره  برای دیگران ارزش و احترام قائل بشه و  مسائل خصوصی رو در  مکان عمومی اینقدر باز و  بی پروا و گستاخانه باز نکنه .. اینجا  دختر خانمهای مجرد هم هستن و فقط متاهلها نیستن یه خورده شعور اجتماعیی اخلاقی داشته باشیم بد نیست .. 

اللهم  صلي علي سيدنا محمد وعلي آله وصحبه وسلم تسليما كثيرا ...شکسته های دلت را به بازار خدا ببر، خدا، خود بهای شکسته دلان است 
2740
مردک عوضی از تاپیک برو بیرون

اسم کاربریش چیه؟

در زندگی یاد گرفتم:با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند.با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه می کند.از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز از من بیزار خواهد بود.وتنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم.
امضاش طعنس به یه بنده خدایی    

کتی من نبودم.از اول بمن بگو😢

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...//////////////////////// چراغ ظلم ظالم تا دم محشر نمی سوزد، اگر سوزد شبی شب دیگر نمی سوزد 
جان من دعوا نکنید بعضیا بخاطر امضام فقط دنبال یه چیزین که منو از سایت بندازنم بیرون😯

باسه😊

حالا فهمیدم....ببخشید

زن شاد،زنی نیست که هیچ گونه نگرانی ندارد.زن شاد،زنی است که نگرانی دارد ولی نمیگذارد نگرانی ها او را شکست دهند....💖
2706