2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

در بی درمان دوایش اتش است   

به من فوش نده  به مولانا بده اون گفته به منچه    

🍂🍂 ازم نخواه با تو بموووووووووونم 🍂🍂☔👫  تو هیچی از من نمیدوووونی  اگه بگم رازه دلم رووووووووو....تو هم کنارم نمی مونی  آخ تو هم کنارم نمی موووونی....
2731
دوستان من 19کیلو کمبودوزن دارم.قبلا40بودم،خودمومیکشتم که وزنم بره بالا.،امروزوزن کردم شدم 39.تصمیم گ ...

39کیلووووو 

دروغغ

یاخدا 

من الان نقش فیلو دارم دربرابرت

من85کیلوام 

قدت چقده عزیزم

😇😇😇😇😇😇
در بی درمان دوایش اتش است     به من فوش نده   به مولانا بده اون گفته به منچه   ...

هستی؟😩

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...////////////////////////دشمن ندارند، دشمن میتراشند تا تو را ساکت کنند.

وای کاش میشد من یکم از وزنمو میدادم شما هاااا

از صدای گذر آب بود که من فهمیدم؛ تندتر از آب روان عمر روان می گذرد... زندگی را نفسی ارزش غم نیست,آنقدر سیر بخند که ندانی غم چیست...!!!
2738
دوستان من 19کیلو کمبودوزن دارم.قبلا40بودم،خودمومیکشتم که وزنم بره بالا.،امروزوزن کردم شدم 39.تصمیم گ ...

خیلی بامزه گفتی😂😂😂 منم میخوام لاغر شم هی وزنم از ۶۱ میره تا ۵۹ قفله رو این اعداد😂

چقد کمی واقعا پسر خواهرم سوم دبستانه 50 کیلوعه ماشالا......تنها راه چاق شدن بخور بخوره باید مدام دهنت بجنبه

السلام علیک یا ابا عبدلله.خدایا تو رو به لب تشنه امام حسین قسم میدم که داداش یکی یه دونه مو شفا بدی😢
هستی؟😩

عاره فداتشم بهت پیام دادم که ناناسی  

🍂🍂 ازم نخواه با تو بموووووووووونم 🍂🍂☔👫  تو هیچی از من نمیدوووونی  اگه بگم رازه دلم رووووووووو....تو هم کنارم نمی مونی  آخ تو هم کنارم نمی موووونی....

دکتر تغذیه رفتی? متابولیسم بدنت بالاست? تیروییدت مشکل نداره? اول باید اینارو حل کنی 

یا رادَّ ما قَدْ فاتَ : عمر های به سر آمده، روزهای گذشته، خون‌های ریخته، عشق‌های گم شده، آبروهای رفته، بغض‌های شکسته، اشک‌های چکیده، و آب‌های از جوی رفته را تو باز می‌گردانی ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ ها!
2706