2737
2734
عنوان

تروخدا کسایی که برای آمنیوسنتز پیش دکتر حقیقی رفته اند. کمک ......

| مشاهده متن کامل بحث + 21229 بازدید | 51 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی دلشوره دارم.همسری دیشب می گفت بیا از این تست آمنیوسنتز بگذر. یه موقع اگه بچه امون سقط بشه چی؟ ولی من اصرار کردم که میخوام خیالم راحت شه.نمیتونم دوران بارداریم رو با استرس سر کنم. واسه همین نگرانم نکنه خدای نکرده اتفاقی بیفته. امروز ساعت 12 باید برم... خدایا خودت رحم کن ایندفعه دیگه هیچکدوممون طاقتشو نداریم
2742
2740
داشتم تو سایت می گشتم ببینم کسی از تجربه آمینو سنتزش گفته؟ چیزی هنوز پیدا نکردم. به بدن خودت اعتماد کن و باور کن که هر چی پیش بیاد به صلاحته. ببین مامان مهسا چقدر درموردش راحت صحبت می کنه. سعی کن راحت باشی. اینقدر به فکر کنترل کردن شرایط نباش تا استرست زیاد نشه. به دکترت اعتماد کن و خودتو بسپار دست خدا. خیلی از چیزا دست ما نیست. حال داشتی بعد از ظهر بیا بگو چکار کردی. امیدوارم خیلی بهتر از اونچه فکر میکنی بگذره عزیز. ذهنت رو آروم کن
مامی ماهی ممنون از دلداریت... حرفاتو قبول دارم چون خودم پارسال دیدم که چقدر همه چیز از دست من خارج بود. پارسال هم آمنیوسنتز دادم. همه چیز عالی بود تا روز آخر . ولی خدا نخواست دختر کوچولوم زنده بیاد تو بعلم...
حالا اون تجربه تلخ نمیذاره آروم بگیرم.
عزیزم من جواب ازمایش غربالگریم خوب نبود ریسکش بالاتر از سن خودم است . ریسک معمولش برای سن من ب توجه به معیار های ازمایشگاه 1به 760 بود که ریسک من 1 به 250 بود( ریسک سندروم داون )که خوشبختانه ازمایش امینو دادم که بچم سالم بود. الان هم تو هفته 21 هستم.
من تو گوگل سرچ کردم کسی تجربه آمینو سنتز داره؟ تو همون اولین نتیجش که مربوط به نی نی سایته خیلی ها رفتن پیش دکتر حقیقی و ازش تعریف کردن. ببینی بد نیست. بعد از ظهر می آم سر می زنیم. موفق باش
عزیزم من جواب ازمایش غربالگریم خوب نبود ریسکش بالاتر از سن خودم است . ریسک معمولش برای سن من ب توجه به معیار های ازمایشگاه 1به 760 بود که ریسک من 1 به 250 بود( ریسک سندروم داون )که خوشبختانه ازمایش امینو دادم که بچم سالم بود. الان هم تو هفته 21 هستم. من کرمان انجام دادم پیش خانم دکتر میرزایی که فوق العاده تو این کار تبحر دارند.
2706