2737
2739
من امروز باید برم.خیلی می ترسم آخه روز یکشنبه رفتم مرکز پزشکی نسل امید.نتونستند ازم نمونه بگیرند گفتند مایع آمنیوتیکت بطوز غیرطبیعی کمه. گریهههههههه...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
هفته 16 ... اونحا دکتر نیرومنش نمونه می گرفت.هرکاری کرد نتونست. سوراخ سوراخ شدم... گفت برو هفته دیگه بیا... گفتم چرا اینطوری میشه، گفت شاید مشکلات جنین یا ممکنه کلیه هاش درست کارنمیکنه...
مردم و زنده شدم.فرداش رفتم یه سونو گرفتم.گفتند همه چیز خوبه مایع آمنیوتیک هم طبیعیه.
حالا دیگه نمیخوام برم اونجا.میخوام برم پیش دکتر حقیقی
2740
عزیزم من خودم در هفته 17 بدون هیچ مشکلی امینو سنتز انجام دادم . شاید مایع اطراف جنین به خاطر کمی سن حاملگی کمه ! اگه وقت داری صبر کن. منظورم تا مهلت سقط قانونی که اگه خدای نکرده مشکلی بود فرصت داشته باشی.
خب اگه اینطوریه پیش یه دکتر دیگه برو اگه دکترت وارد باشه اصلا ازمایش سختی نیست برای من که خیلی راحت انجام شد. نگران نباش اگه مشکلی بود تو سونو نشون میداد حتما دکتره وارد نبوده.
مامی ماهی جون حرفاتو قبول دارم اما من دیگه نمی تونم ریسک کنم... یه تجربه خیلی تلخ دارم... سنم هم اجازه نمیده یه بار دیگه ریسک کنم. این آخرین باره که واسه داشتن یه نی نی خوب وسالم دارم تلاش می کنم... میخوام مطمئن شم کار دکتر حقیقی خوبه. آخه میدونی آمنیوسنتز خودش ریسک سقط داره
آره مهسا جون منم واسه همین دیگه نمیخوام برم نسل امید. ایندفعه میرم پیش دکتر حقیقی. ولی آخه تعریف هردوشون رو تو همین نی نی سایت از بچه ها شنیده بودم از دکتر نیرو منش هم تعریف زیاد میکردند. واسه همین نگرانم. دلم میخواد یگی بهم اظمینان خاظر بده که حقیقی واقعا کارش خوبه.