2737
2739
عنوان

دیروز یه دختره رو دیدم ....

628 بازدید | 5 پست

سلام 

دوستان ، دیروز یه دختری رو دیدم بسیار زیبا ، کلی ماشاءلله گفتم اما چیزی که توجهمو خیلی جلب کرد موهاش بود ... خیلی شاداب و خوشرنگ بود ، اصلا زنده بود موهاش ...

شما برای سلامت مو و این شادابی و زنده بودن چه میکنین ؟ من موهام چربه ، شکنندست و انگار کز خورده البته قبلا عالی بود ... 

فعلا پول دکتر ندارم اگه میشه از تجربیان خونگی یا پزشکیتون بگین 

شامپو خوب خيلي تاثير داره

من خودم شامپو هيوجا(روغن ارگان و روغن زيتون)استفاده ميكنم

هم ريزش و كم ميكنه هم شادابتر ميشه همم شوره نميزنه سرم

رنگ موهامم يكي دو درجه روشن ميكنه

http://yasamin99.blogfa.com/

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من هم موهام چربه

يه راه

حمام كردن روزانست، مخصوصا قبل حضور در جمع

وگرنه موهام كف سرم چسبيده

رنگ موهم برام جواب ميده، ريزش موهامو كم ميكنه

مكمل زينك پلاس هم خوبه برام

وگرنه ماسك و روغن ارگان و ابرسان و اينا جواب نداده

براي دل خودم ميزنم

خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم ،و چگونه امیدم را از تو قطع کنم‏ و حال آنکه تو تویى،خدایا!آنگاه که از تو نخواهم که به من عطا کنى پس کیست که از او درخواست عطا کنم؟ خدایا!آنگاه که تو را نخوانم تا مرا اجابت کنى،پس کیست که او را بخوانم تا اجابتم کند؟،خدایا!آنگاه که به‏ سوى تو زارى نکنم تا به من مهرآورى،پس کیست که به جانب او زارى کنم تا به من مهر آورد،خدایا!چنان‏که دریا را براى موسى(درود خدا بر او)شکافتى و نجاتش دادى،از تو درخواست مى‏کنم بر محمّد و خاندانش درود فرستى و از آنچه در آن‏ گرفتارم مرا رهایى بخشى،و بر من گشایش دهى گشایشى فورى نه دیر،به فضل و مهربانى‏ات،اى مهربان‏ترین مهربانان.