2752
2734
عنوان

قتل دختربچه ٨ ساله

| مشاهده متن کامل بحث + 1405 بازدید | 49 پست

پدر مادرها خيلي اهمال ميكنن اخه چرا اجازه ميدن تو اين جامعه پر از مريض جنسي بچه هاشون تا ديروقت بيرون باشن

گويا اين دختر ديروز تا غروب بيرون از خونه در حال بازي بوده امروز جسدش پيدا شده

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

پدر مادرها خيلي اهمال ميكنن اخه چرا اجازه ميدن تو اين جامعه پر از مريض جنسي بچه هاشون تا ديروقت بيرو ...

جداشده بودن از هم

بچه تحت سرپرستی پدربزرگ مادربزرگ بوه گویا

حال متکلم از کلامش پیداست
2731
چند اتفاق مشابه ديگه بايد بيفته چند طفل معصوم ديگه بايد قرباني بشن تا ما آگاه بشيم

من موندم چرا میزارن بچه بره بیرون بازی کنه بابا دوره انسانیت تموم شده الکی برمیدارن به دختر بچه هاشون طلا میندازن 

رفیق بی کلک فقط مادر
من وقتی اینچیزارو میخونم یا میشنوم به خدا از بچه دار شدن خودم پشیمون میشم واقعا برای حال و اینده دخت ...

عزیزم توکل بخدا داشته باش و همه جوره حواست باشه....اگر مادرو پدر از همه لحاظ مراقب بچه هاشون باشن ایشاالله مشکلی پیش نمیاد

من موندم چرا میزارن بچه بره بیرون بازی کنه بابا دوره انسانیت تموم شده الکی برمیدارن به دختر بچه هاشو ...

بخدا من اين بچه كوچولوهايي رو ميبينم كه كلي طلا اويزونشونه تن و بدنم ميلرزه

من كه ٣٥ سالمه فقططط يه گواشواره سبك يا نهايتا حلقه بندازم

ما یک مشت خاطره‌ایم.. هر کدوم برای کسی تلخیم
عزیزم توکل بخدا داشته باش و همه جوره حواست باشه....اگر مادرو پدر از همه لحاظ مراقب بچه هاشون باشن ای ...

باورت میشه به خدا دخترم با باباش هم که میره بیرون من از استرس میمیرم ..هر روز که میره مهد یه عالمه ایه الکرسی و دعا میخونم و بهش فوت میکنم...ان شالله که هیچ بچه ای در خطر نباشه و همیشه سلامت باشن حتی بچه های دشمنانمون

خدایامن در کلبه حقیرانه خود چیزی دارم که تو در عرش کبریایی نداری .من چون تویی دارم ولی تو چون خودی را نداری

فکر میکردم اعدام قاتل اتنا عبرت بشه برا هوس بازا ولی انگار مردم پوست کلفتتر از این حرفا شدن. حالا که بیرون امنیت کامل نیست پدرمادرا باید حواسشون به بچشون باشه؛باعث تاسفه مردم عبرت نمیگیرن 

یادتان باشد اگر زخمی خوردید خوب مزه مزه اش کنید حتما نمکش اشناست💔
باورت میشه به خدا دخترم با باباش هم که میره بیرون من از استرس میمیرم ..هر روز که میره مهد یه عالمه ا ...

حق داری عزیزم ولی همیشه حتی از لحاظ ظاهری و پوششی هم الان باید مراقب بچه ها بخصوص دختر کوچولوها بود،بهشون باید اموزش داد که تو موقعیت های مختلف چیکار کنن.هرروز صبح براش هفت تا ماشاالله بخون