2737
2734
عنوان

کالری شماری#میشه کمکم کنین

143 بازدید | 11 پست

سلام من یمدت برنامه کرفس و داشتم ولی الان پاک کردم و از اینکه در روز چقدر باید کالری مصرف کنم سر در نمیارم

دلم واسه بابام تنگ شده خدا😢😢ده سال گذشت😭😭😭

میشه کمک کنین که چجوری متوجه بشم در رکز چقدر کالری باید مصرف کنم?اضافه وزن دارم و وزنم کلا استپ کرده حتی با ورزش کم نکردم

از امروز صبح خوردن سرکه سیب و شروع کردم غذامم کلا کمه ولی خورده خوری میکنم که خداروشکر امروز این مشکل و نداشتم.حلقه ام میزنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
زیر ۱۲۰۰ تا بخور رژیم ۵،۲ هم داشته باشی عالی کم میکنی.  رژیم پنج دو از استپ درت  میارخ

مرسی عزیزم.تو نت سرچ کنم هست?شما نتیجه گرفتی?

مرسی عزیزم.تو نت سرچ کنم هست?شما نتیجه گرفتی?

اره من با کالری شماره و رژیم ۵،۲ هفته ای یک کیلو تا یک کیلو و نیم کم کردم. تو کمتر از سه ماه ۱۶ کیلو کم کردم. عاالیه

سلطان غم مادر..... (از وقتی خودم بچه دار شدم فهمیدم😁)
2740

رژیم پنج دو اینجوریه که ۵ روز در هفته اندازه کالری مجازت میخوری. ۲روز در هفته فقط تا ۵۰۰ کالری میخوری . این دو روز باید طوری انتخاب کنی که بینشون حتما دو یا سه روز فاصله باشه . مثلا ۱شنبه و ۴شنبه یا شنبه و سه شنبه یا دوشنبه و ۵ شنبه

اینجوری دو روز انتخاب کن این دو روز فقط ۵۰۰ کالری بخور بیشتر نشه. بقیه روزا اندازه مجازت بخور . که من بقیه روزا معمولا تا ۱۲۰۰ میخوردم البته گاهی بیشتر کمترم میشد. بعد میبینی بدونه استپ بدنت وزن کم میکنه راحت. چون تو این دو روز بدن شوکه میشه

سلطان غم مادر..... (از وقتی خودم بچه دار شدم فهمیدم😁)
رژیم پنج دو اینجوریه که ۵ روز در هفته اندازه کالری مجازت میخوری. ۲روز در هفته فقط تا ۵۰۰ کالری میخور ...

مرسی گلم