2733
2734
عنوان

بچم پنج ماهشه میخوام ۴روز با مادرم وخواهرم برم سفر

| مشاهده متن کامل بحث + 1681 بازدید | 86 پست

بچه من ۹ ماهشه ی شب میخام بزارمش پیش مامانم همش استرس دارم مامانم اذیت نشه بتونه بخابه هی میگم بزارم نزارم...خوشبحالتون چ ریلکسین

سلام به هرچیزی که به وقتش می آید..خدایاشکرت..💚
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باباش هست آخه 

ببین شوهرم انقدر تو بچه داری کمکم می‌کنه. پوشک بچه رو عوض میکنه . غذا میده . بابچه بازی میکنه . میخوابوندش.میبردش حمام و... 

بازم بچه م فوقش دوسه ساعت باهاش میمونه بعدش بهونه ی منو میگیره .

2728
خواهرم ی شهر دیگست داره جدا میشه حالش بده باید برم کمکش

ببین تو مهمترین مسوولیتت بچه داریه. خواهر اولویت تو نیست الان

یا بچه رو ببر یا نرو

بچه این سنی به مادر وابسته است. هزار نفر هم دورش باشن باز مادرشو میخواد

صدمات خیلی بدی براش داره. 

خواهرم ی شهر دیگست داره جدا میشه حالش بده باید برم کمکش

اخه چکاری از دست توبرمیاد بایه بچه شیرخواره اگر خدایی نکرده درنبودت اتفاقی برای بچه بیفته زندگی خودتم خراب میشه همه ازچشم تومیبینن بچرو گذاشتی ورفتی

2740

این بچه بعدا بابت همون یک روز دوری دچار انواع اضطرابها و مشکلات روانی و رفتاری میشه...حتی ممکنه شرطی سازیهای بدی توی روانش شکل بگیره...هیچی نمیتونه دلیل کافی ای باشه برای ۴روز تنها گذاشتن بچه

همین حوالی
با نبود تو بیشتر اذیت میشه. بچه ۵ ماهه درکی نداره. فکر میکنه تو برای همیشه از بین رفتی. دلت میاد ۴ ر ...

دقیقا فکر میکنه مادرش دور از جون مرده 

در آینده هم نمیتونه به کسی دل ببنده چون فکر میکنه آدمها ترکش میکنن

همه اینا ب کنار بچه عادتایی داره که فقط مادرش میفهمه چشه و چی میخواد تا مادربزرگ یاجاری بفهمه دل درد داره یا دسشویی یا سوخته یا خوابش میاد چجوری بخوابونه چحوری آروقش و بگیره بچه میمیره بچت اولویتت

کاربری دست دونفر
یعنی همه کارای نوزاد رو به نحو احسن بلدن یه وقت نزارن بچه تو پی پی اش بمونه حواسشون نباشه نشورنش &n ...

به نکته خوبی اشارع کردی جاری پی پی بچه رو نمیشوره وظیفه اش نیس ممکنه کم کاری کنه

خواهرم میخواست بره دکتر بچشو نمیزاشت پیش کسی منو میگفتم برم پیشش بچه رو فقط میداد دستم میگفت به کسی نمیشه اعتماد کرد همه خستن و بی ملاحظه

خدایا از عمر من بگیر رو به مادرم بده.   دوستان هر کی تونست برای سلامتی مادر من یه صلوات بفرسته. ممنون
2706