2737
2734
عنوان

بسختی زایمان کردم...

| مشاهده متن کامل بحث + 2225 بازدید | 79 پست

طبق سونوی اخرم...ک یک روز قبل زایمانم بود...۳۷هفته بودم...کیسه ابم دو روزی میشد سوراخ شده بود ولی هیچ بیمارستانی پذیرشم نمیکردن...میگفتن اگه ابریزشت شدت گرفت بعد بیا...خودم میدونستم اوضاعم خرابه...از شانس بدم سونوم نشون داد ک اب دور جنین نرماله...بالاخره بعد از سه روز ک اوضام وخیمتر شد در حدی ک راه میرفتم اب از پاچه شلوارم میریخت...منو پذیرش کردن....ک فرداش بم سرم درد و امپول فشار زدن و من تو اون اوضاع تاپیک گذاشتم....دهانه رحمم یک سانت باز شده بود

زندگیتون پر از عشق

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا موندم من

خوب طبیعی درد داره

سز هم داره..حالا چه فرقی میکنه این درد رو قبل زایمان بکشی بدون هیچ مسکنی و یا اینکه این درد رو بعدش بکشی با مسکن

بعد هم زایمان طبیعی بعد از زایمان کی میکه درد نداری من تا 6ماه درد داشتم..درد بخیه .درد دسشویی رفتن

2728
بچه اولت بود چند ساعت درد کشیدی

اره بچه اولم بود...بعد از ۱۲ساعت درد وحشتناک...دکتر گفت تازه ۴سانت دهانه رحمت باز شده...میگفت تا فردا میتونی زایمان کنی...فکر اینکه ۱۲ساعت دیگه حدقل...باید درد بکشم داشت روانیم میکرد...ب دکتر گفتم دستم ب دامنت هر کاری میتونی انجام بده تا زودتر راحت شم ..دیگه واقعا تحمل نداشتم...مامانم تمام مدت کنارم بود و کمرمو ماساژ میداد...

زندگیتون پر از عشق
2740
اره بچه اولم بود...بعد از ۱۲ساعت درد وحشتناک...دکتر گفت تازه ۴سانت دهانه رحمت باز شده...میگفت تا فرد ...

مبارک باشه قدم نیک باشه و خداحفظش کنه براتون

فاطمه ام.الهی ب امید تو😍😍😍

دکتر گفت خودتم باید همکاری کنی تا بتونی چن ساعته راحت شی...وای یکساعتشم واسم سخت بود...چ برسه ب چن ساعت

بش گفتم باشه...فقط بگو باید چیکار کنم

دوتا امپول اورد...گفت هر موقع دردت شدید شد بم بگو...منم سه دیقه یه بار درد داشتم...دردم ک شدت گرفت بش گفتم..فوری یه امپول زد....سه دیقه بعد ک باز دردم شدت گرفت امپول بعدی رو زد....حس میکردم بدنم از هم پاشیده....معاینم میکرد بعد هر امپول....هر دفه یک سانت اضاف میشد...ب ۶سانت رسید...ولی بازم کم بود...

زندگیتون پر از عشق
والا موندم من خوب طبیعی درد داره سز هم داره..حالا چه فرقی میکنه این درد رو قبل زایمان بکشی بدون هی ...

اره فقط اگه درد باشه عیبی نداره تحمل میکنی

ولی این خانومی که میگن بعد زایمان با هر سرفه و عطسه خودمو نجس میکنم میدونی ینی چی؟ینی فاجعه

یکی از دوستای من میگفت قشنگ حس کردم وسط دردام رگای مغزم داره پاره میشه

یا اونی که بواسیر میگیره

یکی بود میگفت ببخشید که میگم راه جیش و پریودش یکی شده

یکی دیگه میگفت راه ادرارم بسته شده دوهفتست بهم سوند وصله

دونفر از نزدیکانمون هم افتادگی رحم گرفتن

درد قابل تحمله ولی اینا نه😣😣😣

با این وضعیت بعدن بچه بغل باید تو راه دکتر و خونه باشی

دختر قشنگم ثمره عشق من و بابایی دوستت دارم👨‍👩‍👧 لطفا برای سلامتی دخترم و سالم و صالح بودنش یه صلوات بفرستین💟
2706