2733
2739
حرفت درست ولی من از کارم وچیزهای دیگه زدم ودوباره بچه دارشدم ارزوم دختر بود مخصوصا تو موقعیت الان ...

از کجا مطمئن‌بودی که حتما دختر میشه که انقدر حالت گرفته شد،بالاخره احتمالشو باید میدادی که ۵۰ درصد ممکنه پسر باشه 

چند روز پیش داشتم با یکی صحبت میکردم یه دختر داشت دومی  هم  دختر باردار بود 

گفت من دعا کردم که دختر بشه 

انقدر حرصم گرفت 

تو دلم گفتم خدا خواسته بچت دختر بشه وگرنه مطمینا من بیشتر از تو دعا کردم 

الانم هنوز به بچم نگفتم باردارم چون اونم خواهر دوست داشت 

من مامان دو تا عــــــشقم💞 دخترم تــــ،مام زندگی من👸 ...پسرم تمام وجــــــودم 👼
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حرفت درست ولی من از کارم وچیزهای دیگه زدم ودوباره بچه دارشدم ارزوم دختر بود مخصوصا تو موقعیت الان ...

من خودمم عاشق دختر بودم

ولی حالا که پسر شده دارم فکر میکنم شاید اگه دختر دار شده بودم از رو علاقه تبعیضای زیادی قائل میشدم و شاید هیچوقت متوجه نمیشدم...

کاری که مادر من با منو داداشام کرد

باورت نمیشه چه ضربه هایی خوردم

الان جنسیت یکیه و من به نیک برداشتش کردم ،نه اینکه بگم به ارزوم نرسیدم و دختر دار نشدم

2742

متاسفانه بعضیها میان به اصطلاح آروم طرف کنن گند به حال بقیه هم میزنن خوب عزیز دلم شمایی که میگی دختر در جامعه امنیت نداره و پسر امنیت داره میشه کمی بیشتر توضیح بدی امنیت تو چی میبینی تجاوز یا اعتیاد یا هرچیز دیگه خوب اینا که برای هردو جنسیت امکان داره اتفاق بیوفته چرا با دست خودمون سرکوب کردن و کوچیک شمردن یه جنسیت رو ترویج میدید ماهستیم که باید این طرز فکرها رو ازبین ببریم 

بهتر نیست بجای سرکوب یه جنسیت بگیم مادر عزیز حق تو و هر مادری هست که دلش میخواد از هردو جنسیت داشته باشه اما وقتی خدا هدیه داده. از وجود بچهات لذت ببر و کمرهمت ببند به بهترین شکل ممکن بچهات رو تربیت کن تا خودشون تضمین کنن امنیت و زندگی موفق آیندشون

خب قرآن رو باز میکنیم اگه اسم دخترونه افتاد احتمال زیاد دختره اسمایی مث مریم و... اگه مرد افتاد پسر ...

چه جالب مثلا من خودمم ميتونم اين كار انجام بدم؟ فقط نيت ميكنم و قرآن باز ميكنم  عمل ديگه اى نداره؟

نیروانا پک :آنچه خوبان همه دارند تو یک جا داری! عبارت نیروانا پک رو تو گوگل سرچ کنید .
2740
چه جالب مثلا من خودمم ميتونم اين كار انجام بدم؟ فقط نيت ميكنم و قرآن باز ميكنم  عمل ديگه اى ندا ...

نمیدونم ولی من بعد نماز نیت کردم و گفتم استخیر برحمه الله  باز کردم

سوره حضرت یونس درمد

فعلن نمیدونم چقد صحت دارهها تا ببینم سونوگرافی چی میگه

مَن جَاءَ بِالْحَسَنَةِ فَلَهُ عَشْرُ أَمْثَالِهَا ۖ وَمَن جَاءَ بِالسَّيِّئَةِ فَلَا يُجْزَىٰ إِلَّا مِثْلَهَا وَهُمْ لَا يُظْلَمُونَ.
سلام چجوری استخاره کردی عزیزم؟

بعد نماز نیت کردم و قرآن و باز کردم سوره حضرت یونس افتاد با آیاتی در موردحضرت نوح و موسی برام 

مثلن اگه سوره مریم باشه یا نور یا نسا یا درمورد یک شخصیت زن اومده باشه تو آیات مثل زن فرعون و ملکه صبا دختره 

صددرصدی نیستا ولی بازم این یه روشه که برا اکثر ما درست درمیاد 

مَن جَاءَ بِالْحَسَنَةِ فَلَهُ عَشْرُ أَمْثَالِهَا ۖ وَمَن جَاءَ بِالسَّيِّئَةِ فَلَا يُجْزَىٰ إِلَّا مِثْلَهَا وَهُمْ لَا يُظْلَمُونَ.
میشه برای منم استخاره کنی ببینی چیه

ببین صد در صدی نیستا ولی برات باز میکنم ببینم چی درمیاد 

من تابحال برا کسی باز نکردما

همینطوری شانسی ببینم چی میشه😂😂😂😂

من برا خودمم مطمئن نیستم 

من فعلن 12 هفتمه

ببین صد در صدی نیستا ولی برات باز میکنم ببینم چی درمیاد  من تابحال برا کسی باز نکردما همینطور ...

برات زدم پسر درومد زیاد مطمئن نباشیا 

ناشكري نكن توروخدا من ٥ساله خودمو كشتم بچه دار نشدم ٥بار انتقال داشتم منفي شد خدا شاهده بار اخر ١٥رو ...

الهی خدای بزرگ دلتو شاد کنه عزیزم و خیلی زود مادر بشی. من مطمئنم شما الان جایگاه ویژه ای داری پیش خدا برای دل غمگین من دعا کن دوستم

الحمدلله رب العالمین ( خدایا شکرت)
ناشكري نكن توروخدا من ٥ساله خودمو كشتم بچه دار نشدم ٥بار انتقال داشتم منفي شد خدا شاهده بار اخر ١٥رو ...

ببخشید که فضولی می کنم منم مشکل نازایی داشتم ۴۰ تا زیارت عاشورا چهل روز پشت سر هم با صدتا لعن و صدتا سلامش نذر کردم هنوز چهل تاش تموم نشده بود باردار شدم.

2706