2733
2739

اصلا فرقی نداره مال منم اولی پسره دوست داشتم این یکی دختر باشه تو غربالگری اول هزار تا بلا اومد به سرم گفتم خدایا هرچی خودت صلاح بدونی فقط سالم باشه

امن یجیب المضطر اذا دعاه ویکشف السو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نميشه گفت بين دختروپسرفرقي نيست مثل دونوع كباب ميمونه كه رو سفره هركسي بسته ب سليقش يكيشو يكم بيشتردوست داره.  ولي بشخصه نظرم اينه بچه با تربيت وعاقل پرورش بديم مهمه هم توفاميل هم پيش خدا پس بچه هم يك نوع امتحان خداست درزتدگي

صافی مو‌بدون موادشیمیایی،با اتو سنگ معدن انجام میدم. 
2728
خیلی تنهام خواهر ندارم

این انگیزه ای میشه برات که بعدا یکی دیگه بیاری

من دوتا دارم اولی پسر دومی که دختر شد خیلی خوشحال شدم که جنسم جوره 

ولی حالا سه تا بچه می خوام از طرفی انگیزه ای ندارم برای سومی ولی اگه دومی هم پسر بود با سر دوباره حامله میشدم برای دختر 

هیچ وقت هیچ انسانی را تا مقام خدایی ارتقاء ندهید . لعنتی می رود ازآن بالا عذاب نازل میکندبدتر از عذاب الهی

همه مادرها دوست دارن هم دختر داشته باشن همه پسر ولي عزيزم اولا حتما خدا صلاح دونسته كه دومي هم پسر باشه مطمعن باش بعد چند سال متوجه ميشي دليلش رو دوما دو تا همجنس براي خودشون خيلي خيلي بهتره بزرگ كه بشن ان شاءاله همدم هم ميشم خدارو شكر كن خداي نكرده خدا قهرش مياد

خداوندا مرا به حال خود رها مكن

ناشكري نكن توروخدا من ٥ساله خودمو كشتم بچه دار نشدم ٥بار انتقال داشتم منفي شد خدا شاهده بار اخر ١٥روز تمام روزي دوتا پروژسترون تزريق داشتم تمام باسنم سياه و دردناك شده پي ارپي كردم كلي پول دادم هيچ پس ماها چي بگيم هركس و ناكسي هم ميرسه به ادم انگ نازايي ميچسبونه بهم همه فكر ميكنن شوهرم سالمه پاسوز من شده شايد الان بگي تو نازا خودتو با من قياس نكن ولي ميخام بگم شرايط بدتر هم هست خوشحال باش باردار ميشي طعم رشد و نمو جنين رو تو بدنت حس ميكني ارزومه ببينم علايم بارداري چيه 

2740
این انگیزه ای میشه برات که بعدا یکی دیگه بیاری من دوتا دارم اولی پسر دومی که دختر شد خیلی خوشحال شد ...

به نظر من اصلا قشنگ نیست دو تا همجنس داشته باشی دوباره باردار بشی چون همه ذهنشون میره به سمت اینکه برای دختر و یا پسره که باردار شدی و اگر هم نشه که دیگه خیلی ضایعست

حرفت درست ولی من از کارم وچیزهای دیگه زدم ودوباره بچه دارشدم ارزوم دختر بود مخصوصا تو موقعیت الان ...

عزیزم روزای غیرتخمک کذاری اقدام داشتی؟

الحمدلله رب العالمین ( خدایا شکرت)
دلم گرفته همش گریه مامانمم جا خورد فهمید شوهرم دپرس شد

منم مثل تو 

حالتو میفهمم 

تاپیک اخرمو ببین 

قشنگ درکت میکنم 

نمیگم به این زودی ها اروم میشی

ولی یواش یواش یه کم که گذشت لگد هاشو که حس کردی محبتش میفته تو دلت 

من مامان دو تا عــــــشقم💞 دخترم تــــ،مام زندگی من👸 ...پسرم تمام وجــــــودم 👼

عزیزم آخه این غصه داره؟

برو خدا رو هزار مرتبه شکر کن

من خودم یک پسر دارم. دومی هم اگه پسر  بشه خوشحالتر میشم

از دختر دار شدن تو این جامعه خیلی میترسم

هرچند دختر و پسر نداره ولی بازم امنیت پسرا بیشتره

همه دختر میخواسیم خودم وشوهرم و.... حالا مادرشوهررا چکارکنم

نینا خانومی ناراحت نباش فقط مواظب باش ناشکری نکنی زیاد خدای نکرده زبونم لال دنیا که اومد پشیمون شی که کاش دعا میکردم فقط سالم باشه وچرا ناراضی بودم

دوتا همجنس خیلی راحت تره ولی اکثریت دوست دارن یکی دختر یکی پسر باشه اما گاهی دوتا پسر خوشگلو سالم می ارزه به دختر داشتن .

یعنی چی مادرشوهرو چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مگه بهش قول دادی ایندفه دختر بیاری حتما روندید خواهشا این چه حرفیه آخه بگو خدا خواست پسر شد فقط دعا میکنم سالم باشه دکمه انتخاب جنسیت ندارم که پسر دار یا دختر دار شدن به اسپرم مرد بستگی داره شما خواهشا اینقد دیگه خودتو شرمنده وگناهکار پیش خونواده شوهر نشون نده بهشون اجازه نده حرفی بزنن خدارو چی دیدی شاید دنیا اومد از پسر اولتم برات عزیز تر شد .

به شدت معتقدم سفر لازم نیست ..  آدما رو باید   توی   صف نـذری     شناخت  
2706