2737
2739
یبار گفتی پول ندادم به مامانم چیزی نپخته.امروزم که سیب زمینی

نه من چند روزه تنهام بخاطر همین خودم یعنی دارم خلاقیت به خرج میدم و آشپزی میکنم   

😎 67 روز پیش تولدم بود اونایی که کادو ندادن امروز اماده کنند 😎

میگن آ ون کارِ فر برقی رو میکنه،، بنظرت درسته؟؟

البته ما خودمون توستر داریم ولی غذا توش میسوزه 

یک خیابان کرده مجنونم🌷 تو می دانی کجاست؟/ آن خیابان کوی جانان قطعه ای از کربلاست 🌷یک خیابان دل ربوده از تمام عاشقان 🌷 هست آنجا جای پای مهدی صاحب زمان🌷 یک خیابان گشته تنها جلوه گاه عالمین🌷 یک طرف قبر ابوالفضل یک طرف قبر حسین 🌷کاش در بین دو شاهد عمر پایان می گرفت🌷 کاش جانم را اجل در آن خیابان می گرفت 😢
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
میگن آ ون کارِ فر برقی رو میکنه،، بنظرت درسته؟؟ البته ما خودمون توسترت داریم ولی غذا توش میسوزه&nbs ...

تقریبا همه ی کارای فر رو آون انجام میده 

من ۳ تا دختر دارم خیلی دوستشون دارم 
نه من چند روزه تنهام بخاطر همین خودم یعنی دارم خلاقیت به خرج میدم و آشپزی میکنم    

خیلی خوبه که؛ من عاشق سیب زمینی سرخ کرده ام😋

یک خیابان کرده مجنونم🌷 تو می دانی کجاست؟/ آن خیابان کوی جانان قطعه ای از کربلاست 🌷یک خیابان دل ربوده از تمام عاشقان 🌷 هست آنجا جای پای مهدی صاحب زمان🌷 یک خیابان گشته تنها جلوه گاه عالمین🌷 یک طرف قبر ابوالفضل یک طرف قبر حسین 🌷کاش در بین دو شاهد عمر پایان می گرفت🌷 کاش جانم را اجل در آن خیابان می گرفت 😢
چرا همیشه امیدوار باش خدا بنده هاش رو میبینه امیدوارم همسر خوب و کدبانویی نصیبتون بشه

ممنونم چه عرض کنم والله دنیای برعکسیه 

2738

شما ازش راضی هستید؟ راحت توش غذا درست میکنید؟؟

خیلی خوبه که؛ من عاشق سیب زمینی سرخ کرده ام😋

جدی 

منم دوست دارم البته با ماست سنتی 

البته از رو اجباره اخه آشپزی بیشتر از این بلد نیستم   

2706